Page 1 of 1
Skrývání mistrů
Posted: 17:14 13. Nov 2011
by Radim
Nevím zda to je úmysl týmu nebo co,ale když nenahodíte 3 lvl,protože nemáte skill na to,aby jste viděli mistra mi nepřijde moc dobrý.Není možno s tím něco udělat?
Možnost tu sice je,ale nahánět někde wiznu,aby Vám dal TS je dosti komplikované u nás dole.
edit: nepíšu za sebe a nerad bych tu četl tuny rádoby chytrých textů,chci vyjádření týmu
Re: Skrývání mistrů
Posted: 17:49 13. Nov 2011
by Rejty
Radim wrote:Není možno s tím něco udělat?
Je, ale musíš napsat PŘESNÝ název mistra a lokace, ve které je umístěn.
Re: Skrývání mistrů
Posted: 17:49 13. Nov 2011
by Radim
Akademie války a stínů a mistr je to ten co učí zloděje (Ronio)
Re: Skrývání mistrů
Posted: 17:55 13. Nov 2011
by Nalkanar
Případně učitel zlodějů v Karathských kanálech - "Stoky pod chudinskou čtvrtí" - je tam jako jediné NPC s rozhovorem, tak snadno najdete, jméno nevím a zrovna tam není čas jít

Re: Skrývání mistrů
Posted: 18:05 13. Nov 2011
by -darkvision-
Nalkanar wrote:Případně učitel zlodějů v Karathských kanálech

Rejty wrote:
Je, ale musíš napsat PŘESNÝ název mistra a lokace, ve které je umístěn.
Re: Skrývání mistrů
Posted: 18:42 13. Nov 2011
by KaTo
Nalk řekl lokaci přesně a NPC se jmenuje Roid.
Mimochodem, stejnou schopnost skovávat se do "hide" má i učitel zloděje v lokaci "Lokace mistrů" (to je DM, OOC lokace, kde jsou všichni učitelé povolání)
Re: Skrývání mistrů
Posted: 19:39 13. Nov 2011
by Radim
Tak v lokaci mistrů to asi problém nebude,když se tam můžeš dostat jen s DM.Měl jsem takovej problém i s mistrem AAčka,ale vzhledem k tomu,že to bylo těsně před restartem mi to nevadilo,protože se nestihnul schovat jak jsem po něm rychle šel po restartu

Re: Skrývání mistrů
Posted: 21:52 13. Nov 2011
by KaTo
Tak nejde o LOKACI, ale o NPC. Zkrátka učitelé co mají Hide a učitelé zloděje obzvlášť ho aktivně používají.
P.S.
Roid se nechá vytáhnout z Hide tím, že mu zavlečeš na "dostřel" nějakou červenou potvůrku, on ji půjde zabít, a tím z Hide vyskočí.
Re: Skrývání mistrů
Posted: 13:14 02. Dec 2011
by sendys
Nalkanar wrote:Případně učitel zlodějů v Karathských kanálech - "Stoky pod chudinskou čtvrtí" - je tam jako jediné NPC s rozhovorem, tak snadno najdete, jméno nevím a zrovna tam není čas jít

mluví io podtemnu co se tyka kanalu mistr ze tam vzdy videt:)
Re: Skrývání mistrů
Posted: 14:14 02. Dec 2011
by Nalkanar
sendysi.. píšeš po čtrnácti dnech, jebneš tam překlep a sám jsem na low lvlu toho mistra za zloděja neviděl.. a nejenom já.

Re: Skrývání mistrů
Posted: 14:38 02. Dec 2011
by -darkvision-
sendys wrote:Nalkanar wrote:Případně učitel zlodějů v Karathských kanálech - "Stoky pod chudinskou čtvrtí" - je tam jako jediné NPC s rozhovorem, tak snadno najdete, jméno nevím a zrovna tam není čas jít

mluví io podtemnu co se tyka kanalu mistr ze tam vzdy videt:)
tlumočník TLUMOČNÍK
TLUMOČNÍK
Re: Skrývání mistrů
Posted: 14:51 02. Dec 2011
by KaTo
-darkvision- wrote:sendys wrote:mluví io podtemnu co se tyka kanalu mistr ze tam vzdy videt:)
tlumočník TLUMOČNÍK
TLUMOČNÍK
...to nebyla čistokrevná drowština? *upřímné překvapení*