Page 1 of 2
Leceni
Posted: 11:42 14. Nov 2011
by Garett
Zdravim, chtel bych se zeptat zda je normalni, ze kdyz moji postavu zabije potvora do zapornych hp a nekdo na me zakouzli vylec mala zraneni, tak mi to nepomuze, ale naopak me to rovnou posle k dablovi.
Konkretne ted me zranila zombie na -3 hp, spolubojovnik ji dorazil a zakouzlil na me vylec mala zraneni, ktere leci 4hp a poslal me tim primo do podsveti.
nemelo by to postavu zachranit?
Re: Leceni
Posted: 12:53 14. Nov 2011
by kokosak
Mno jo, tohle se mi stává i s DM healem.
Re: Leceni
Posted: 13:59 14. Nov 2011
by kucik
Muzes sem hodit log?
Re: Leceni
Posted: 14:24 14. Nov 2011
by Garett
tady je
Re: Leceni
Posted: 18:18 14. Nov 2011
by DenGrasse
Nespadl ti třeba buff odolnosti?
Re: Leceni
Posted: 18:49 14. Nov 2011
by Xullfryn
Tohle se mi taky párkrát stalo. Asi už je to tak půl roku zpátky. Ale s boostem na odolnost to nesouviselo.
Re: Leceni
Posted: 22:39 14. Nov 2011
by Garett
DenGrasse wrote:Nespadl ti třeba buff odolnosti?
zadny buffy jsem na sobe nemel...
Re: Leceni
Posted: 22:40 14. Nov 2011
by Shaman88
Potvrzuji to, taky se mi to několikrát stalo, příjde mi že to léčení pomocí kouzla nikdy nefunguje...
Re: Leceni
Posted: 22:50 14. Nov 2011
by KaTo
Shaman88 wrote:Potvrzuji to, taky se mi to několikrát stalo, příjde mi že to léčení pomocí kouzla někdy nefunguje...
Pokud zaměním i za e, tak s tebou souhlasím.
Nikdy jsem nevykoumal, jaké okrajové podmínky způsobí, že kouzlo jednou vyléří a jindy nevyléčí, ale naopak zabije.
Re: Leceni
Posted: 10:09 15. Nov 2011
by kucik
Nevim. Vypadá to divně. Kolik jsi měl HP, než tě začal léčit?
Re: Leceni
Posted: 11:52 15. Nov 2011
by Shaman88
Mě příjde že léčení je nastavené v 2da jako nepřátelská akce... a když ho hodíš na umírajícího tak ho dorazíš.
Re: Leceni
Posted: 12:04 15. Nov 2011
by kucik
Hostile by bejt nemělo (nemám teď po ruce aktuální spells.2da). Ale i kdyby, tak to přece nemá jak zranit. Tam se musí spustit nějaká nečekaná událost.
Re: Leceni
Posted: 13:28 15. Nov 2011
by Garett
Garett wrote:Konkretne ted me zranila zombie na -3 hp, spolubojovnik ji dorazil a zakouzlil na me vylec mala zraneni, ktere leci 4hp a poslal me tim primo do podsveti.
je to v prvnim postu
Re: Leceni
Posted: 13:32 15. Nov 2011
by kucik
Jasně, ale šlo mi o to, kolik -hp jsi měl když to na tebe zakouzlil. Už jen podle logu nepředpokládám, že by zombie, padla v jedinym kolem a témže bylo zakouzleno léčení.
Re: Leceni
Posted: 14:17 15. Nov 2011
by Radim
Měl jsem Garetta v družine a při -3 hebnul jak píše.Když se podíváš na log je tam zřejmé,že zombii je zabita a nasledně je zakouzleno léčení.