Page 1 of 1

Oštep, Kopija

Posted: 00:01 15. Nov 2011
by jachyra
Ahojky,

najskôr sa asi jedná o chybu

Pred pár dňami som testovala výrobu oštepu (myslím že to bolo ako kopijav drevcových zbraniach) a išlo všetko ok, vyrobila sa jednoručka, ešte sa to testovalo. Dva dni na to som sa pustila do výroby toho istého a zrazu je z toho obojručka ... pritom som prehľadala kompletku zoznam a nikde nič nie je .. spýtala som sa aj iných kováčov a sami vraveli, že to vo výbere predtým videli

Ako to teda je teraz? A dá sa prípadne požiadať o výmenu obojručky za jednoručku s tými istými vlastnosťami? Bo nanovo vykuť meteorickú zbraň + očarovať, to je tak 5 hodín real času a to je fakt strašne moc

+ ak to bolo vážne nahraním nejakej novej/inej verzie craftu, dalo by sa, prosím, o tom dať dopredu info na forko? ;) aby crafter potom nenadával jak pohan, že zrazu niečo vyšlo úplne inak a on sa na tom narobil jak kôň.

ďakujem

Re: Oštep, Kopija

Posted: 00:05 15. Nov 2011
by jachyra
Rejty: kukala si sa poriadne?
to Rejty: áno, kukala som sa poriadne!

Derken: tak ti treba bosorka! mala si pozerať, čo kuješ!
to Derken: ťažko sa kuká, keď sa kuje, nakoľko vtedy to ukazuje len čo sa kuje a nie vlastnosti :P

*Kucik kontroluje*
to Kucik: prosím, povedz, že je to chyba *smutne kuká*

Re: Oštep, Kopija

Posted: 10:06 15. Nov 2011
by kucik
Asi jsem ten vtip nepochopil.

Re: Oštep, Kopija

Posted: 11:02 15. Nov 2011
by KaTo
kucik wrote:Asi jsem ten vtip nepochopil.
Vtip ti vysvětlovat nebudu, to by už nebyl vtip :twisted: :lol: :lol: .

Ale zpátky k dotazu (volně :mrgreen: přeloženo do češtiny):
1) byla v kraftu výroba jednoručního kopí?
2a) pokud ano - šla by "kostička" výroby jednoručního kopí do kovářské kovadliny vrátit?
2b) pokud ne - šla by "kostička" výroby jednoručního kopí do kovářské kovadliny přidat?

Re: Oštep, Kopija

Posted: 11:13 15. Nov 2011
by kucik
1. Ne, afaik.
2. Nevim jestli dříve, než se přepracujou zdrojáky craftu.

Re: Oštep, Kopija

Posted: 11:46 15. Nov 2011
by jachyra
Určite jednodučná kopija bola v crafte .. ešte sme to aj s jedným hráčom skúšali, keď som na testovanie očarovania vyrobila 3ks železných kopijí ... a vtedy boli skutočne jednoručné
Pár dní nato som sa pustila do meteorického a zrazu to bola obojručka

PS: Kucik, treba si pospať, potom sa vtipy lepšie chápu :D do češtiny ich prepisovať nebudem .. na slovensku po slovensky (chápané mojou polohou, nie serverom)

EDIT: to naisto odvolávam .. nemám screeny a teda nie je istota :D

Re: Oštep, Kopija

Posted: 13:26 15. Nov 2011
by kucik
To nevím kdy jsi to zkoušela, ale do craftu už tak dva roky nikdo nesahal a teď tam jednoruční kopí neni.

Pospal bych si rád, ale jaksi mi není přáno.

Re: Oštep, Kopija

Posted: 15:00 15. Nov 2011
by jachyra
tak potom sa chybička vlúdila ;) hmm a nedalo by sa pre hráčov, ktorí si volili featy na jednoručný oštep, tak im vyjsť v ústrety, že by sa vyrobená obojručná kopija prerobila v toolsete na jednoručný oštep s nižšími vlastnosťami (povedzme ako bastard alebo dlhý meč?) a by sa im tie zbrane tak zamenili?

S tým spánkom plne chápem .. sú istí malí obyvatelia vesmíru, ktorí nad nami vládnu :mrgreen: