Page 1 of 1
Pripojeni k serveru
Posted: 21:26 20. Nov 2011
by dumi
Ahoj, prolezal jsem forum, ale nepoarilo se mi najit odpoved na muj problem...
Nedokazu se pripojit na server thalie. Dnes jsem kvuli tomu koupil i originalku hry. Mam oba datadisky, thalie klic jsem na webu zadal a IP adresu taky (zkousel jsem to i s volbou nekontrolovat IP).
Haky jsem vsechny rozbalil do adresare HAK a TLK do adresare TLK.
Problem je ze pokud se chci pripojit napise to ze server byl nalezen a ze se snazi o prihlaseni. Po chvilce to vypadne s tim ze server neodpovida a ze se nelze prihlasit (timeout).
Nevi nekdo kde by mohl byt problem? Diky za odpoved.
Re: Pripojeni k serveru
Posted: 22:17 20. Nov 2011
by Myrpa
Zkontroluj, jestli souhlasí player name a ip, které máš zadané na webu a kterými se přihlašuješ do hry.
Player name je case senstitive - musí být totožné včetně velkých a malých písmen.
IP kontrola (na webu v nastavení účtu) musí být vypnuta, pokud se ti mění IP, nebo je zkrátka jiná, než kterou jsi do toho nastavení na webu zadal.
Příklad: Na webu dám Myrpa, do hry přihlašuju jako myrpa a nepůjde to.
Příhlad: Na webu jsem zaškrtl kontrolu ip, kterou tam mám vyplněnou, do hry pak přihlašuju z jiné ip, nepůjde to.
Re: Pripojeni k serveru
Posted: 22:30 20. Nov 2011
by dumi
diky za nakopnuti problem odhalem
Zajimave je ze pokud pouziju Thalie key gen do windows (exe) tak vygeneruje jiny klic nez ten ktery je v jave..
pouzil jsem ten z windows a ten klic mi nesel. takze sem zkusil javu a ten zase vyhodil klic dvakrat zasebou. po zkopirovani spravne casti je vse OK.
Mozna by to chtelo tohle zkontrolovat.
Re: Pripojeni k serveru
Posted: 09:19 21. Nov 2011
by kucik
A který z nich byl správný?
Re: Pripojeni k serveru
Posted: 09:48 21. Nov 2011
by dumi
Fungoval ten z generatoru psanem v jave.
Ale klic se vygeneroval jakoby dvojnasobne dlouhy...
Priklad:
Klic ma byt napr: ABC123
generator vratil : ABC123ABC123
po zkopirovani prvni poloviny mi to klic vzalo..
V pripade potreby jsem k dispozici pro testovani. Staci dat vedet.
Re: Pripojeni k serveru
Posted: 10:36 21. Nov 2011
by kucik
Klíč by měl mít 24 znaků.
Když si otevřeš soubor nwncdkey.ini, nemáš tam ty klíče třeba vícekrát?
Zkus novější verzi:
http://thalie.pilsfree.cz/download/th-keygen.jar
Re: Pripojeni k serveru
Posted: 11:59 21. Nov 2011
by dumi
Nova verze v jave zda se ten klic generuje spravne, ale ta do windows ukazuje na stejnem souboru jiny klic.
Re: Pripojeni k serveru
Posted: 12:08 21. Nov 2011
by kucik
exe už asi nikdo neopraví. Je tam jen pro případ, že by se někdo bránil javě.
Re: Pripojeni k serveru
Posted: 23:57 21. Nov 2011
by dumi
To asi neni treba pokud to nejde.
spis jen na to upozornuju. Asi 2 hodiny sem hledal kde je problem

a byl v spatnem keygenu. Tak aby zbytecne nekdo neztracel cas
