Page 1 of 1

Průzkum

Posted: 16:57 24. Nov 2011
by G-ladiator
Zdravím,
bylo mi zadáno provést průzkum prestiže pedagogických povolání. Pokud mi pomůžete, uděláte si u mě malé, bezvýznamné plus ;)
Odpovědi posílejte buď normálně sem, nebo do PM (pokud chcete, můžete uvést svůj věk a povolání, ale není to potřeba). Pokud chcete být extra anonymní z nějakého důvodu, můžu založit účet za účelem podobných záležitostí.

Seřaďte následující pedagogické profese od nejprestižnější k t nejméně pŕestižní:
vychovatel ve školní družině - učitel na gymnáziu - učitel na 1. stupni ZŠ - učitelka mateřské školy - lektor v jazykové agentuře - vychovatel na internátě - mistr na učilišti - učitel na 2. stupni ZŠ - učitel na střední odborné škole - asistent učitele ZŠ - učitel hudby v ZUŠ - učitel "zvláštní" školy

Děkuji za odpovědi :)

Re: Průzkum

Posted: 18:28 24. Nov 2011
by kucik
lektor v jazykové agentuře
učitel hudby v ZUŠ
učitel na 1. stupni
učitelka mateřské školy
učitel "zvláštní" školy
mistr na učilišti
učitel na gymnáziu
učitel na střední odborné škole
učitel na 2. stupni ZŠ
vychovatel ve školní družině

S následujícími nemám zkušenost:
vychovatel na internátě
asistent učitele ZŠ

Re: Průzkum

Posted: 18:33 24. Nov 2011
by Maya
mistr na učilišti
učitel na gymnáziu
učitel na střední odborné škole
učitel "zvláštní" školy
lektor v jazykové agentuře
učitel hudby v ZUŠ
učitel na 2. stupni ZŠ
učitel na 1. stupni ZŠ
učitelka mateřské školy
asistent učitele ZŠ
vychovatel na internátě
vychovatel ve školní družině

:)

Re: Průzkum

Posted: 18:49 24. Nov 2011
by Bahnak
učitel na gymnáziu
učitel na střední odborné škole
mistr na učilišti
učitel na 2. stupni ZŠ
učitel na 1. stupni ZŠ
učitel "zvláštní" školy
učitelka mateřské školy
asistent učitele ZŠ
učitel hudby v ZUŠ
vychovatel na internátě
vychovatel ve školní družině
lektor v jazykové agentuře


(26 let, Vedoucí expedice)

Re: Průzkum

Posted: 22:04 24. Nov 2011
by Shaman88
učitel na gymnáziu
učitel na střední odborné škole
učitel hudby v ZUŠ
lektor v jazykové agentuře
učitelka mateřské školy
učitel na 2. stupni ZŠ
učitel na 1. stupni ZŠ
mistr na učilišti
asistent učitele ZŠ
učitel "zvláštní" školy
vychovatel ve školní družině
vychovatel na internátě

(23 let, student/flákač)

Re: Průzkum

Posted: 11:38 25. Nov 2011
by G-ladiator
Díky moc všem za odpovědi :)
Poprosím o zamčení/smazání (nebo to tu můžete nechat, kdyby měl kdokoliv stejnou potřebu jako já :) )

Re: Průzkum

Posted: 12:01 25. Nov 2011
by KaTo
G-ladiator wrote:Díky moc všem za odpovědi :)...
Nemáš zač (psal jsem do PM). Ale napadá mě - co statistikou zneho...eeee...vyhodnocené výsledky?! :lol: Hodíš je sem?

Re: Průzkum

Posted: 14:57 25. Nov 2011
by jachyra
lektor v jazykové agentuře
učitel na gymnáziu
mistr na učilišti
učitel "zvláštní" školy
učitel na střední odborné škole
učitel na 2. stupni ZŠ
učitel na 1. stupni ZŠ
učitelka mateřské školy
asistent učitele ZŠ
učitel hudby v ZUŠ
vychovatel ve školní družině
vychovatel na internátě


:mrgreen: tak aj ja som si urobila quíz

Re: Průzkum

Posted: 16:38 25. Nov 2011
by G-ladiator
KaTo wrote:
G-ladiator wrote:Díky moc všem za odpovědi :)...
Nemáš zač (psal jsem do PM). Ale napadá mě - co statistikou zneho...eeee...vyhodnocené výsledky?! :lol: Hodíš je sem?
Bohužel, já jen sbírám data jako domácí úkol, vyhodnocuje je můj vyučující v rámci nějaké své práce. Pokud se ale ke mně ty výsledky dostanou, pak je zveřejním :)
Předpokládám, že budou pravděpodobně někde veřejně k sehnání, jelikož si nemyslím, že by si svoje práce syslil u sebe v kabinetě :D