Page 1 of 1

Neukládání lokaci

Posted: 17:15 24. Nov 2011
by XŠevyX
Mám takový dotaz.. Můj tool mě nechce nějak moc poslouchat a prostě se mi neukládají vytvořené lokace. Neuloží se mi když to uložím přes menu " Uložit jako " a ani přes disketku na horní liště toolu. Pokud s tím někdo máte nějaké zkušenosti, poprosil bych o radu. díky

Re: Neukládání lokaci

Posted: 17:16 24. Nov 2011
by Daanri
Jak neulozi? Vyhodi ti naky error alebo co?

Re: Neukládání lokaci

Posted: 17:20 24. Nov 2011
by XŠevyX
Nene, prostě to nemůžu nikde najít... v žádné složce ta lokace není.

Re: Neukládání lokaci

Posted: 17:31 24. Nov 2011
by Daanri
Moment hladas lokaci ci modul? Pretoze lokace neukladas, lokaci exportujes a uklada sa ti modul. Modul sa uklada klasicky do adresara NWN/modules a lokace ked exportujes sa uklada do NWN/erf.

Re: Neukládání lokaci

Posted: 17:39 24. Nov 2011
by XŠevyX
Ne omluvám se, napsal jsem to špatně..Neuloží se mi prostě celý vytvořený modul.

Re: Neukládání lokaci

Posted: 20:30 24. Nov 2011
by Daanri
Osobne to pocujem prvy krat, ze by sa neukladal cely modul. Mne osobne nake riesenie nenapada, jedine preinstalovat cele NWN.

Re: Neukládání lokaci

Posted: 21:56 24. Nov 2011
by Shaman88
Musí si nastavit cestu kam to ukládat... někde v nějakém ini souboru.
Některé systémy to pak ukládaj někam do documents and settings do profilu usera.
Už to tu tuším kucik v nějakém topicu psal.

Re: Neukládání lokaci

Posted: 22:01 24. Nov 2011
by XŠevyX
A nevíš náhodou prosimtě, jak se nazývá ten soubor ini.

Re: Neukládání lokaci

Posted: 22:09 24. Nov 2011
by Shaman88

Re: Neukládání lokaci

Posted: 22:13 24. Nov 2011
by Daanri
Aha nato som aj zabudol. Bude fajn ked to tu aj zostane pre dalsich.

Cize riesenie problemu:
Otevri si nwn.ini. V sekci [Alias] mas MODULES= hodnota by mela byt .\modules

Re: Neukládání lokaci

Posted: 20:32 25. Nov 2011
by XŠevyX
Daanri wrote:Aha nato som aj zabudol. Bude fajn ked to tu aj zostane pre dalsich.

Cize riesenie problemu:
Otevri si nwn.ini. V sekci [Alias] mas MODULES= hodnota by mela byt .\modules

Ano, tohle přesně jsem udělal ale problém nezmizel. Stále se mi moduly neukládají

Re: Neukládání lokaci

Posted: 20:47 25. Nov 2011
by Shaman88
Jaký máš windows?
A máš v něm administrátorská práva?

Re: Neukládání lokaci

Posted: 21:12 25. Nov 2011
by XŠevyX
Shaman88 wrote:Jaký máš windows?
A máš v něm administrátorská práva?
Win7 a práva mám... jakože přepsat mi to de. Ale prostě ani to nepomáhá. Nevím čím to je

Re: Neukládání lokaci

Posted: 00:08 26. Nov 2011
by Shaman88
Asi pořád nechápu tvůj problém.
Co ti přesně nejde.... to jako když otevřeš toolset a prazdny modul a pak jej uložíš tak jej nenajdeš ve složce modules, která je ve složce hry?

Re: Neukládání lokaci

Posted: 01:57 26. Nov 2011
by XŠevyX
Ano... přesně jak říkáš. Neuloží se mi prostě ten modul do složky.