Page 1 of 7
Time stop a povolání epického draka
Posted: 13:08 29. Nov 2011
by menderon
Ahoj,
chci se zeptat, zda je považována následující situace za útočnou akci a tudíž ji nění možné v Time stopu provádět.
1.Time stop
2. Aktivace featu povolání draka
3. drakovi dávám stop
4. dělám jiný pitomosti.
5. Končí time stop drakovi dávám útok.
O co mi jde?
Drak ma auru strachu, kerá zabere více méně okamžitě. Vlasně jediné důležité na tom drakovi je ta aura.
Rád bych slyšel názor někoho odpovědného, zda povolaní summona s aurou strachu v time stopu je nebo neí útočníá akce.
Děkuji.
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 13:13 29. Nov 2011
by Zindo
Podle mě to je stejně útočná akce, jako seslaní strachu a to útočná akce je.
omlouvám se za reakci na otazku: otázka je vedená k někomu odpovědnému, nejspíše na Kucika a Rejtyho.
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 15:35 29. Nov 2011
by J.F.Payne
Směj se v timestopu povolávat potvory? K tomu, že tahle specifická epická potvora má auru strachu, bych nepřihlížel.
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 15:39 29. Nov 2011
by kucik
Nevim co na to Rejty, ale já v tom v zásadě problém nevidim. Je to summon jako každej jinej.
Nenapadá mě rozdíl v tom, jestli začne fungovat aura strachu okamžitě, nebo až po skončení timestopu. Hod je tam tak jako tak a po skončení timestopu prostě máš, nebo nemáš fear.
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 15:42 29. Nov 2011
by kokosak
Podle originálního DnD je summon nepochybně možný, dokonce je uváděn jako jedna z činností, pro kterou je timestop vhodný. Na druhou stranu je tam i povoleno sesílat ofenzivní kouzla, která trvají déle než timestop.
Podle mého názoru je v timestopu možné dělat cokoli, co neovlivní okolí. Seslat 3 IGMS tedy ne, povolat summon ano, vypít čaj ano.
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 15:44 29. Nov 2011
by kucik
Fráze ,,cokoliv, co neovlivní okolí" mi přijde dost ošemetná. Nedovedu si představit akci, která neovlivní okolí ať už pozitivně, nebo negativně.
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 16:40 29. Nov 2011
by kokosak
Nenapadlo mě hrát si se slovíčky
BTW napadlo mě, co by mohla udělat dračí aura v TS - vícenásobné hody na fear save.
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 16:50 29. Nov 2011
by kucik
Pokud se nepletu tak na fear házíš jen při vstupu do tý aury. Tzn. pokud už jseš uvnitř a fear jsi přehodil, tak je lepší tam zůstat

Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 16:51 29. Nov 2011
by de Aers
kucik wrote:Pokud se nepletu tak na fear házíš jen při vstupu do tý aury. Tzn. pokud už jseš uvnitř a fear jsi přehodil, tak je lepší tam zůstat

Myslim, že se hod po nějaké době zopakuje.
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 16:55 29. Nov 2011
by loadr
takže mužu dat time stop, hodit draka, oběhat okoli aby dostali vsichni strach?
a neaktivuje ji ted drak v prvnim kole jak je povolany? to by nemel delat ale
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 17:17 29. Nov 2011
by DenGrasse
Podle mě to je útočná akce, pokud je cíl (nepřítel) v dosahu aury. Pokud není tak je to normální vyvolání. Ale uvidíme co řekne Rejty, to je jeho píseček.
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 17:24 29. Nov 2011
by xxxMajkyxxx
Kdyz budu hodne teoretizovat a hrat si na fatalistu.......co treba klericke kouzla, prayer, battletide, popripadne curse song od barda z timestopu?
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 17:29 29. Nov 2011
by kokosak
Nic co uděláš v timestopu by nemělo ovlivnit (kuš slovíčkaření) nikoho, krom tebe, protože se to pro nikoho neděje. Takže (de)buffy na sebe OK, (de)buffy na jinýho e-e.
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 17:57 29. Nov 2011
by -RoF-
To se zase bude ve hře prasit, jestli tohle povolíte.

Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 18:12 29. Nov 2011
by Derken-
Ono už se s tim prasí, ten budoucí čas je zbytečnej