Page 1 of 1
Srub u Ledovcového jezera
Posted: 20:59 30. Nov 2011
by Pajule
Dneska sem si koupila srub u ledovovýho jezera, ale problém je, že se k němu nedostanu skrz zamčenou "bránu" před tim srubem + nefunguje ani truhla, taky chce spešl klíček
Re: Srub u Ledovcového jezera
Posted: 09:42 01. Dec 2011
by kucik
Vyráběl to sendys.
Re: Srub u Ledovcového jezera
Posted: 11:39 01. Dec 2011
by KaTo
kucik wrote:Vyráběl to sendys.
Pamatuji si na aféru "sendys vs DM", kdy k srubu sendysova postava klíče měla, ale neplatila nájem...a "vy" (tehdy ještě "my") jst(me)e to řešili (neproběhlo pak nějaké WB persistentní zavření brány?).
Co se pamatuju já, tak ještě za "sendysova života" se běžné PC mohlo skrz bránu dostat až ke srubu bez problémů. Teprve dveře od baráku byly zamčené. (o truhle nic nevím).
Re: Srub u Ledovcového jezera
Posted: 11:43 01. Dec 2011
by Pajule
no já bránu rozmlátila O:D, ale uvnitř je pak ještě truhla asi persistentní a no ta nejde vodemknout jinak "stáj" aj srub tam klíče pasujou a abych si dycky musela rozstřílet bránu abych se dostala dom to neni milé

Re: Srub u Ledovcového jezera
Posted: 12:14 01. Dec 2011
by kucik
Holt je třeba vyměnit zámky i tam.
Re: Srub u Ledovcového jezera
Posted: 14:15 01. Dec 2011
by Pajule
a ty mám pak vyžádat od koho?
Re: Srub u Ledovcového jezera
Posted: 14:31 01. Dec 2011
by kucik
Ale jo.. dodělám je tam. Napiš mi prosimtě názvy lokací.
Re: Srub u Ledovcového jezera
Posted: 14:33 01. Dec 2011
by Pajule
krynske hory - ledové jezero
a pak nevím zda přesně to je krynske hory - ledove jezero - srub
pro jistotu se ti mrknu až dorazim dom
Re: Srub u Ledovcového jezera
Posted: 18:38 27. Dec 2011
by sendys
Pajule wrote:krynske hory - ledové jezero
a pak nevím zda přesně to je krynske hory - ledove jezero - srub
pro jistotu se ti mrknu až dorazim dom
bouhzel kliče sem nemel jen ja ale i Cairon mužu vyhrabat někde stary klíč v toolu

Re: Srub u Ledovcového jezera
Posted: 08:06 30. Dec 2011
by Bahnak
sendys wrote:bouhzel kliče sem nemel jen ja ale i Cairon mužu vyhrabat někde stary klíč v toolu

Zbytečné, klíče musí být zcela nové aby mohly normálně spadat pod systém pronájmů...