Page 1 of 7
Anketa : povolání
Posted: 18:42 04. Dec 2011
by xpm335
Re: Anketa : povolání
Posted: 18:43 04. Dec 2011
by Nalkanar
definuj netradiční
Re: Anketa : povolání
Posted: 18:45 04. Dec 2011
by xpm335
Podkovář,Malíř,Umělecký kovář,Záměčník atd..
Re: Anketa : povolání
Posted: 18:50 04. Dec 2011
by kucik
Co je na podkovarovi a zamecnikovi netradicniho? Pravda ze v dnesni dobe uz doprava konmo neni majoritni, ale i tak stale podkovari jsou.
Ale abych odpovedel na otazku. Vzdycky jsem chtel byt rentier. Nabizis misto?
Re: Anketa : povolání
Posted: 18:52 04. Dec 2011
by xpm335
Netradiční? mám jednu svou postavu podkováře kterej se učí a nikoo jinýho kdo hraje podkováře neznám takže ano přišlo mi to netradiční....a zámečník? to už tuplem

Re: Anketa : povolání
Posted: 19:00 04. Dec 2011
by KaTo
...zjišťovací otázka - bavíme se o IG nebo o IRL?
IG zámečnici mám

, takřka epickou a to systémově.
Umělecká moc není, ale
kovářka je

. I když vlastně ona nění klasická kovářka, má velmi, velmi, velmi úzkou specializaci zbrojířka.
Mno a IRL je kolem mě spousta bláznů...které jejich šílenství kupodivu živí

.
Re: Anketa : povolání
Posted: 19:03 04. Dec 2011
by xpm335
IG sem tomyslel

a jinak já jdu OOC ( IRL ) Uměleckej kovář

takže ano a jenom uměleckej kovář ve hře myslím že dělá nepoužitelný věci který vypadaj dobře nebo sou z drahých kovů

takže třeba Zlatá Plná plátová zbroj s legendární kůží

Jako obrana na kyselinu dobrá ale jinak na nic

Re: Anketa : povolání
Posted: 19:20 04. Dec 2011
by Nalkanar
Inu Ali vyráběl kdysi falešné upíří tesáky na maškarní

Re: Anketa : povolání
Posted: 19:22 04. Dec 2011
by xpm335
Re: Anketa : povolání
Posted: 20:27 04. Dec 2011
by Prasokralik
Já pořád čekám až kucik implementuje drunken mastera
Re: Anketa : povolání
Posted: 20:28 04. Dec 2011
by xpm335
Přelož prosím pro nechápavé ( mě )

Re: Anketa : povolání
Posted: 20:37 04. Dec 2011
by Molly23
At si to člověk hraje, ale jestli myslíš, že by se to mělo dělat systémově, tak to je dle mě zbytečný.
Já tu běhal na Thalii s vším možným...
"Malířka" třeba....
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 119&t=3757
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 110&t=3743
Nebo i servírka...

nic jsem nezjištoval, hrál jsem a měl jsem úspěch, takže jde o to, zda svým nápadem dovedeš obohatit hru a přimět hráče k tomu, aby o tvé povolání měli zájem.
Re: Anketa : povolání
Posted: 20:41 04. Dec 2011
by xpm335
Nene

věř že bych dělal už s zlatem nebýt toho debilního problému s PC takže se nedostanu do hry

jinak já mám v plánu začít uměleckýho kováře

) Ale půbodně sem chtěl vědět jak sou a tom netradiční povolání

Re: Anketa : povolání
Posted: 20:49 04. Dec 2011
by -darkvision-
Sem taky dole hrál servírku a nic

Re: Anketa : povolání
Posted: 20:53 04. Dec 2011
by Molly23
Dole je to horší no

. Tam asi neřešíte co je pro postavu pohodlné, ale co je nejekonomičtější, nejrychlejší a nejlepší

.