Page 1 of 7

Anketa : povolání

Posted: 18:42 04. Dec 2011
by xpm335
:)

Re: Anketa : povolání

Posted: 18:43 04. Dec 2011
by Nalkanar
definuj netradiční

Re: Anketa : povolání

Posted: 18:45 04. Dec 2011
by xpm335
Podkovář,Malíř,Umělecký kovář,Záměčník atd..

Re: Anketa : povolání

Posted: 18:50 04. Dec 2011
by kucik
Co je na podkovarovi a zamecnikovi netradicniho? Pravda ze v dnesni dobe uz doprava konmo neni majoritni, ale i tak stale podkovari jsou.

Ale abych odpovedel na otazku. Vzdycky jsem chtel byt rentier. Nabizis misto?

Re: Anketa : povolání

Posted: 18:52 04. Dec 2011
by xpm335
Netradiční? mám jednu svou postavu podkováře kterej se učí a nikoo jinýho kdo hraje podkováře neznám takže ano přišlo mi to netradiční....a zámečník? to už tuplem :)

Re: Anketa : povolání

Posted: 19:00 04. Dec 2011
by KaTo
...zjišťovací otázka - bavíme se o IG nebo o IRL?
IG zámečnici mám :-D, takřka epickou a to systémově.
Umělecká moc není, ale kovářka je :-D. I když vlastně ona nění klasická kovářka, má velmi, velmi, velmi úzkou specializaci zbrojířka.

Mno a IRL je kolem mě spousta bláznů...které jejich šílenství kupodivu živí :lol: .

Re: Anketa : povolání

Posted: 19:03 04. Dec 2011
by xpm335
IG sem tomyslel :D a jinak já jdu OOC ( IRL ) Uměleckej kovář :D takže ano a jenom uměleckej kovář ve hře myslím že dělá nepoužitelný věci který vypadaj dobře nebo sou z drahých kovů :) takže třeba Zlatá Plná plátová zbroj s legendární kůží :D :D Jako obrana na kyselinu dobrá ale jinak na nic :D

Re: Anketa : povolání

Posted: 19:20 04. Dec 2011
by Nalkanar
Inu Ali vyráběl kdysi falešné upíří tesáky na maškarní :lol:

Re: Anketa : povolání

Posted: 19:22 04. Dec 2011
by xpm335
:D tak to bych do něho neřekl :D :D Ale vím že s Vindilem sem dělal Nti lektvary a vykecával jsem že to zvětšuje 8krát sílu :D

Re: Anketa : povolání

Posted: 20:27 04. Dec 2011
by Prasokralik
Já pořád čekám až kucik implementuje drunken mastera

Re: Anketa : povolání

Posted: 20:28 04. Dec 2011
by xpm335
Přelož prosím pro nechápavé ( mě ) :D

Re: Anketa : povolání

Posted: 20:37 04. Dec 2011
by Molly23
At si to člověk hraje, ale jestli myslíš, že by se to mělo dělat systémově, tak to je dle mě zbytečný.

Já tu běhal na Thalii s vším možným...

"Malířka" třeba.... http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 119&t=3757
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 110&t=3743

Nebo i servírka... :) nic jsem nezjištoval, hrál jsem a měl jsem úspěch, takže jde o to, zda svým nápadem dovedeš obohatit hru a přimět hráče k tomu, aby o tvé povolání měli zájem.

Re: Anketa : povolání

Posted: 20:41 04. Dec 2011
by xpm335
Nene :D věř že bych dělal už s zlatem nebýt toho debilního problému s PC takže se nedostanu do hry :) jinak já mám v plánu začít uměleckýho kováře :)) Ale půbodně sem chtěl vědět jak sou a tom netradiční povolání :D

Re: Anketa : povolání

Posted: 20:49 04. Dec 2011
by -darkvision-
Molly23 wrote:At si to člověk hraje, ale jestli myslíš, že by se to mělo dělat systémově, tak to je dle mě zbytečný.

Já tu běhal na Thalii s vším možným...

"Malířka" třeba.... http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 119&t=3757
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 110&t=3743

Nebo i servírka... :) nic jsem nezjištoval, hrál jsem a měl jsem úspěch, takže jde o to, zda svým nápadem dovedeš obohatit hru a přimět hráče k tomu, aby o tvé povolání měli zájem.
Sem taky dole hrál servírku a nic :?

Re: Anketa : povolání

Posted: 20:53 04. Dec 2011
by Molly23
Dole je to horší no :D. Tam asi neřešíte co je pro postavu pohodlné, ale co je nejekonomičtější, nejrychlejší a nejlepší :D.