Page 1 of 3

Dámské držení obouruční zbraně

Posted: 18:35 11. Dec 2011
by Czech_Luthor
Nevíte co by mohlo způsobovat, že žena drží obouruční zbraň takovýmto způsobem? Vzhledem k tomu, že tak drží všechno (knihy, deštníky, vějíře, atd.) vypadá to dost zvláštně...
Nevítě někdo co s tím?

Re: Dámské držení obouruční zbraně

Posted: 18:43 11. Dec 2011
by KaTo
Czech_Luthor wrote:...vypadá to dost zvláštně...
Nevítě někdo co s tím?
Nejsem si zcela jist, ale vypadá to na nestandartní bojové animace. Aspoň mě jejich odstranění z overrride pomohlo (na něčí radu).

Re: Dámské držení obouruční zbraně

Posted: 18:46 11. Dec 2011
by Czech_Luthor
Výborně a nevíš prosímtě, které by to měly být?

Re: Dámské držení obouruční zbraně

Posted: 19:11 11. Dec 2011
by KaTo
Bohůmžel nevím, nepamatuji.
Já bych dneska postupoval asi takto - Stáhl bych si ty spešl animace, co jsou na Thalijských stránkách nebo pokud je máš z Vaultu, tak ty. Rozbalil je někam do extra adresáře. Pak bych porovnal adresář s sdresářem override a "shody" souborů bych smazal.
Zase tak extra ty "jiné" animace nejsou...aby cena za jejich odstranění porovnávaná s tím, že ženské postavy vypadají jako kryplové (mrzáci) byla nějaká trága :D .

Re: Dámské držení obouruční zbraně

Posted: 08:53 12. Dec 2011
by davidsoft
Czech_Luthor wrote:Výborně a nevíš prosímtě, které by to měly být?
Mohla by to být animace plpause1, která se standardně nachází v modelu a_ba_non_combat.mdl (a dalších odpovídajících), ale je to jen můj odhad.

Re: Dámské držení obouruční zbraně

Posted: 17:51 12. Dec 2011
by wsweetjane
Czech_Luthor wrote:Výborně a nevíš prosímtě, které by to měly být?

Vím, musíš je vymazat všechny mimochodem to pak ženským postavám i mírně prodlouží krk;-) Stáhni ty animace ze stránek Thalie a podle jmen je najdi v overide a vymaž;-)

Mě to pomohlo;-)

Re: Dámské držení obouruční zbraně

Posted: 18:19 12. Dec 2011
by Czech_Luthor
To už jsem udělal... Stejně jako starý animace z jiného serveru. Furt je to stejné :(

Re: Dámské držení obouruční zbraně

Posted: 21:00 12. Dec 2011
by davidsoft
Pokud se problém projevuje jen u ženských postav, podezříval bych soubory pfh0.mdl, pfe0.mdl a spol. Doporučuji zkusit dočasně odebrat z override všechny soubory s příponou .mdl.

Re: Dámské držení obouruční zbraně

Posted: 12:51 09. Jan 2012
by G14
no je to uz hafec dlouho co jsem se na to ptala, proc moje Isa drzi obourucak jako jednorucni zbran :mrgreen: a bylo mi receno, ze to je modelem hlavy....ale dneska uz to muze byt treba necim jinym :P

Re: Dámské držení obouruční zbraně

Posted: 14:16 09. Jan 2012
by kucik
Držení meče je modelem hlavy... to ho drží v zubech?

Re: Dámské držení obouruční zbraně

Posted: 14:17 09. Jan 2012
by jachyra
a nie? ako vo filmoch dýku .. a thalia je uber, takže tam obojručáky v zuboch :twisted:

Re: Dámské držení obouruční zbraně

Posted: 15:12 09. Jan 2012
by G14
nahodou Isa drzela obourucak ladne jako pirko :mrgreen: :twisted: normalni je, ze postavy maji obourucaky, hole, destniky atd pres rameno....ale s nejakyma modelama hlavy to nejde, takze to pak vypada jako na screenu nahore, ze destnik drzi jako stit atd. :mrgreen: nektere spanile damicky se tak mohou lehce branit :mrgreen:

Re: Dámské držení obouruční zbraně

Posted: 15:26 09. Jan 2012
by kucik
Dobrá, tak jinak: Ne, model hlavy opravdu nemění držení zbraně.

Re: Dámské držení obouruční zbraně

Posted: 16:22 09. Jan 2012
by jachyra
Tak tak naisto nemení .. u mňa to tiež nešlo .. potom som pridala nejaké override (fakt netuším aké) a zrazu to ide .. ale len mne :mrgreen:

Re: Dámské držení obouruční zbraně

Posted: 16:44 09. Jan 2012
by Czech_Luthor
Kuciku netušíš náhodou, čím by to mohlo být? Ono je to trošku nepraktické, když pak takhle drží i kytky, vějíř, ... Meč, když mě chce zrovna zabít :twisted: