Page 1 of 2
Žádost o navrácení koně.
Posted: 20:16 13. Dec 2011
by wsweetjane
Při questu během neděle jsem zemřela na koni - nahrála se lokace podsvětí, kůň stojí vedle mě a najednou se skací mrtvý k zemi a zmizne???Oč jde?Čekala sem jestli se nenahraje po restartu ale nic. Prosím tímto o náhradu děkuji.
PS: Napadlo mě jestli to nebyl DM kil ale nepochopila sem proč zabíjet koně v podsvětí...dá se s ním projít ne?
Quest vedl Kokosak zřejmně.
Re: Žádost o navrácení koně.
Posted: 20:31 13. Dec 2011
by Derken-
tak logicky jsi umřela i s koněm ne? rozsekali ho taky

Re: Žádost o navrácení koně.
Posted: 20:42 13. Dec 2011
by Narsith
Derken- wrote:tak logicky jsi umřela i s koněm ne? rozsekali ho taky

No jako sice to je hezky...ale kuň byl v podsvěti i s postavičkou.A najednou lehl.Muj se v pohodě po restartu objevil vedel mě. Jako myslim si že tohle jsou dost blbe forky :-/
Člověk se rozhodne teda už s DMkem hrat i když zrovna nema moc času a někdo dalši se do toho zapoji a doplati na to.Jako nemame ještě tak vymakane postavičky abysme si mohli dovolit kupovat koně jak na běžicim pasu.
Re: Žádost o navrácení koně.
Posted: 20:42 13. Dec 2011
by wsweetjane
Derken- wrote:tak logicky jsi umřela i s koněm ne? rozsekali ho taky

Promiň umřela sem s koněm hodněkrát - vždycky sem s ním prošla, nebo mi ho DMs vyndalo z očistce proč by měl být te´d kůň mrtvý???
Zpíš mi to přišlo jako chybka - kolega tam při boji zemřel taky semnou a kůň se mu objevil ale až po restartu....mě bohužel.
Re: Žádost o navrácení koně.
Posted: 20:50 13. Dec 2011
by -darkvision-
No bóže jeden kůn. Je logický, že když zhinete, tak kůň i s váma.
My koně nemáme vůbec.
Když máte takovej přebytek tak bych vám to hezky nastavil, ať vám umře při vaši smrti.
TO je tóho, nalóótit 80k.
EDIT to narsith: Ne dík, nejsem Derken. Ale darkvision.
Re: Žádost o navrácení koně.
Posted: 20:53 13. Dec 2011
by Narsith
Derkene..viš co ? *nadechl se a potom mavl rukou* To nema cenu.
Re: Žádost o navrácení koně.
Posted: 21:03 13. Dec 2011
by Radim
Jak můžete žádat o navrácení koně když na něm umřete?
Prostě je tuhej a šmitec,kup si novou herku
80k darku kde žiješ taková palba to se nedá nalootit jen tak že
edit: chceme taky na něčem jezdit seberte jim koně maj výhodu oproti nám!!!
Re: Žádost o navrácení koně.
Posted: 21:19 13. Dec 2011
by Narsith
Myslim si že tohle je topic ze slušnou žadosti hrače o navraceni koně....tak prosim běžte si s těma přiblblejma kecama do spamu nebo si založte svuj vlastni.Děkuji
Re: Žádost o navrácení koně.
Posted: 21:21 13. Dec 2011
by kucik
Nebylo by jednodussi napsat dotycnemu DM? Nepredpokladam, ze vsichni DM procitaji nezarazene chyby.
Re: Žádost o navrácení koně.
Posted: 21:27 13. Dec 2011
by Narsith
kucik wrote:Nebylo by jednodussi napsat dotycnemu DM? Nepredpokladam, ze vsichni DM procitaji nezarazene chyby.
No ja jsem se bavil při pokračovani q z kokosakem hned po projiti demonem po tellu .Važně to vypadalo na zasah DM a nasledne usmrceni koně už v podsvěti :-/ Ale wesweetjane vlastně za nic nemuže,ta se ke mě jen přidala už po rozběhnuti q aby pomohla.Když už tak do gulaše měl jit muj kuň.No bylo mi napsano kokosakem že s tim nic dělat nemuže.Ale jak řikam mohlo jit o nějakou chybku nebo tak něco.Nechci hned obviňovat DM z jakyhokoliv zasahu do smrti koně.

Re: Žádost o navrácení koně.
Posted: 21:35 13. Dec 2011
by Derken-
Narsith wrote:Derkene..viš co ? *nadechl se a potom mavl rukou* To nema cenu.
Ty v tom musíš mít solidní maglajz

Re: Žádost o navrácení koně.
Posted: 21:43 13. Dec 2011
by -darkvision-
Narsith wrote:Myslim si že tohle je topic ze slušnou žadosti hrače o navraceni koně....tak prosim běžte si s těma přiblblejma kecama do spamu nebo si založte svuj vlastni.Děkuji
Takže to že vy nahoře máte jízdní zvířata.
My dole žádné nemáme.
To jsou přiblblé kecy?
Vzpamatuj se chlape.
Re: Žádost o navrácení koně.
Posted: 21:46 13. Dec 2011
by Narsith
-darkvision- wrote:Narsith wrote:Myslim si že tohle je topic ze slušnou žadosti hrače o navraceni koně....tak prosim běžte si s těma přiblblejma kecama do spamu nebo si založte svuj vlastni.Děkuji
Takže to že vy nahoře máte jízdní zvířata.
My dole žádné nemáme.
To jsou přiblblé kecy?
Vzpamatuj se chlape.
Ale proč teda brečite na špatnem hrobě ? Tohle je žadost o vysvětleni jak to je s tim koněm a ne o to jestli byste vy jako drowi neměli take mit nejake mazliky na kterych byste mohli cvalat. Založte si na to svuj topic a tam si klidně brečte.
A končim...zbytečny spam a ani jedna kloudna odpověď
Re: Žádost o navrácení koně.
Posted: 22:08 13. Dec 2011
by -darkvision-
Promiň mi to, ale kdo tady že brečí?
Topic se jmenuje "Žádost o navrácení koně." ne "Žádost o vysvětlení."
Cituji autora: ,,Prosím tímto o náhradu děkuji."
Tak to tu nepřekrucuj k obrazu svému.
Ps. Myslím, že kucik se ti jasně vyjádřil, že by bylo dobré to řešit přes Dm po pm. A ne veřejně. Veřejně se nikdy nic nevyřeší. Vždyť to tady každý už ví.
Když to chceš fakt vyřešit, tak po pm.
Howgh.
Re: Žádost o navrácení koně.
Posted: 23:22 13. Dec 2011
by wsweetjane
-darkvision- wrote:Narsith wrote:Myslim si že tohle je topic ze slušnou žadosti hrače o navraceni koně....tak prosim běžte si s těma přiblblejma kecama do spamu nebo si založte svuj vlastni.Děkuji
Takže to že vy nahoře máte jízdní zvířata.
My dole žádné nemáme.
To jsou přiblblé kecy?
Vzpamatuj se chlape.
Vy dole máte nejvzácnější rudu a můžete si tam s ní vytírat p..del kolik jí máte k dispozici...laskavě sem nepiš kraviny a takovéhle postřehy odjinud si odpusť. Hlásila sem to DM - jestli nemáš něco k mému koni svoje výlevy si svěř do SPAMU jako to dělám já...