Page 1 of 2

Žádost o navrácení koně.

Posted: 20:16 13. Dec 2011
by wsweetjane
Při questu během neděle jsem zemřela na koni - nahrála se lokace podsvětí, kůň stojí vedle mě a najednou se skací mrtvý k zemi a zmizne???Oč jde?Čekala sem jestli se nenahraje po restartu ale nic. Prosím tímto o náhradu děkuji.

PS: Napadlo mě jestli to nebyl DM kil ale nepochopila sem proč zabíjet koně v podsvětí...dá se s ním projít ne?
Quest vedl Kokosak zřejmně.

Re: Žádost o navrácení koně.

Posted: 20:31 13. Dec 2011
by Derken-
tak logicky jsi umřela i s koněm ne? rozsekali ho taky :twisted:

Re: Žádost o navrácení koně.

Posted: 20:42 13. Dec 2011
by Narsith
Derken- wrote:tak logicky jsi umřela i s koněm ne? rozsekali ho taky :twisted:
No jako sice to je hezky...ale kuň byl v podsvěti i s postavičkou.A najednou lehl.Muj se v pohodě po restartu objevil vedel mě. Jako myslim si že tohle jsou dost blbe forky :-/

Člověk se rozhodne teda už s DMkem hrat i když zrovna nema moc času a někdo dalši se do toho zapoji a doplati na to.Jako nemame ještě tak vymakane postavičky abysme si mohli dovolit kupovat koně jak na běžicim pasu.

Re: Žádost o navrácení koně.

Posted: 20:42 13. Dec 2011
by wsweetjane
Derken- wrote:tak logicky jsi umřela i s koněm ne? rozsekali ho taky :twisted:

Promiň umřela sem s koněm hodněkrát - vždycky sem s ním prošla, nebo mi ho DMs vyndalo z očistce proč by měl být te´d kůň mrtvý???

Zpíš mi to přišlo jako chybka - kolega tam při boji zemřel taky semnou a kůň se mu objevil ale až po restartu....mě bohužel.

Re: Žádost o navrácení koně.

Posted: 20:50 13. Dec 2011
by -darkvision-
No bóže jeden kůn. Je logický, že když zhinete, tak kůň i s váma.
My koně nemáme vůbec.
Když máte takovej přebytek tak bych vám to hezky nastavil, ať vám umře při vaši smrti.
TO je tóho, nalóótit 80k.

EDIT to narsith: Ne dík, nejsem Derken. Ale darkvision.

Re: Žádost o navrácení koně.

Posted: 20:53 13. Dec 2011
by Narsith
Derkene..viš co ? *nadechl se a potom mavl rukou* To nema cenu.

Re: Žádost o navrácení koně.

Posted: 21:03 13. Dec 2011
by Radim
Jak můžete žádat o navrácení koně když na něm umřete?

Prostě je tuhej a šmitec,kup si novou herku

80k darku kde žiješ taková palba to se nedá nalootit jen tak že :roll:

edit: chceme taky na něčem jezdit seberte jim koně maj výhodu oproti nám!!!

Re: Žádost o navrácení koně.

Posted: 21:19 13. Dec 2011
by Narsith
Myslim si že tohle je topic ze slušnou žadosti hrače o navraceni koně....tak prosim běžte si s těma přiblblejma kecama do spamu nebo si založte svuj vlastni.Děkuji

Re: Žádost o navrácení koně.

Posted: 21:21 13. Dec 2011
by kucik
Nebylo by jednodussi napsat dotycnemu DM? Nepredpokladam, ze vsichni DM procitaji nezarazene chyby.

Re: Žádost o navrácení koně.

Posted: 21:27 13. Dec 2011
by Narsith
kucik wrote:Nebylo by jednodussi napsat dotycnemu DM? Nepredpokladam, ze vsichni DM procitaji nezarazene chyby.
No ja jsem se bavil při pokračovani q z kokosakem hned po projiti demonem po tellu .Važně to vypadalo na zasah DM a nasledne usmrceni koně už v podsvěti :-/ Ale wesweetjane vlastně za nic nemuže,ta se ke mě jen přidala už po rozběhnuti q aby pomohla.Když už tak do gulaše měl jit muj kuň.No bylo mi napsano kokosakem že s tim nic dělat nemuže.Ale jak řikam mohlo jit o nějakou chybku nebo tak něco.Nechci hned obviňovat DM z jakyhokoliv zasahu do smrti koně. :)

Re: Žádost o navrácení koně.

Posted: 21:35 13. Dec 2011
by Derken-
Narsith wrote:Derkene..viš co ? *nadechl se a potom mavl rukou* To nema cenu.
Ty v tom musíš mít solidní maglajz :mrgreen:

Re: Žádost o navrácení koně.

Posted: 21:43 13. Dec 2011
by -darkvision-
Narsith wrote:Myslim si že tohle je topic ze slušnou žadosti hrače o navraceni koně....tak prosim běžte si s těma přiblblejma kecama do spamu nebo si založte svuj vlastni.Děkuji
Takže to že vy nahoře máte jízdní zvířata.
My dole žádné nemáme.

To jsou přiblblé kecy? :shock: :shock:

Vzpamatuj se chlape.

Re: Žádost o navrácení koně.

Posted: 21:46 13. Dec 2011
by Narsith
-darkvision- wrote:
Narsith wrote:Myslim si že tohle je topic ze slušnou žadosti hrače o navraceni koně....tak prosim běžte si s těma přiblblejma kecama do spamu nebo si založte svuj vlastni.Děkuji
Takže to že vy nahoře máte jízdní zvířata.
My dole žádné nemáme.

To jsou přiblblé kecy? :shock: :shock:

Vzpamatuj se chlape.
Ale proč teda brečite na špatnem hrobě ? Tohle je žadost o vysvětleni jak to je s tim koněm a ne o to jestli byste vy jako drowi neměli take mit nejake mazliky na kterych byste mohli cvalat. Založte si na to svuj topic a tam si klidně brečte.

A končim...zbytečny spam a ani jedna kloudna odpověď

Re: Žádost o navrácení koně.

Posted: 22:08 13. Dec 2011
by -darkvision-
Promiň mi to, ale kdo tady že brečí?

Topic se jmenuje "Žádost o navrácení koně." ne "Žádost o vysvětlení."
Cituji autora: ,,Prosím tímto o náhradu děkuji."

Tak to tu nepřekrucuj k obrazu svému.

Ps. Myslím, že kucik se ti jasně vyjádřil, že by bylo dobré to řešit přes Dm po pm. A ne veřejně. Veřejně se nikdy nic nevyřeší. Vždyť to tady každý už ví.
Když to chceš fakt vyřešit, tak po pm.

Howgh.

Re: Žádost o navrácení koně.

Posted: 23:22 13. Dec 2011
by wsweetjane
-darkvision- wrote:
Narsith wrote:Myslim si že tohle je topic ze slušnou žadosti hrače o navraceni koně....tak prosim běžte si s těma přiblblejma kecama do spamu nebo si založte svuj vlastni.Děkuji
Takže to že vy nahoře máte jízdní zvířata.
My dole žádné nemáme.

To jsou přiblblé kecy? :shock: :shock:

Vzpamatuj se chlape.

Vy dole máte nejvzácnější rudu a můžete si tam s ní vytírat p..del kolik jí máte k dispozici...laskavě sem nepiš kraviny a takovéhle postřehy odjinud si odpusť. Hlásila sem to DM - jestli nemáš něco k mému koni svoje výlevy si svěř do SPAMU jako to dělám já...