Page 1 of 1

Nájemní dům U staré studny - Ivory

Posted: 22:34 16. Dec 2011
by Aillen
Pronajala jsem si dům U staré studny v Ivory - lokace Ivory střed. Normálně vejdu dovnitř, odemknu klíčem. Vše v pořádku.
Když ale z domu odcházím, přestože tento dům má pouze jedny dveře (viděno z pohledu zevnitř), vyjdu z úplně jiného domu - v lokaci Ivory hřbitov. Těmito dveřmi však nejde se navrátit do pronajatého domu zpět. Že by šlo o jednosměrný teleport?

Zkoušela jsem to celé dvakrát, pokaždé se stejným výsledkem. Dost divné ne? :?: :surprised:

Re: Nájemní dům U staré studny - Ivory

Posted: 23:41 16. Dec 2011
by KaTo
Divný je pravdomluvný politik. Tohle je jen bug.
Nejsi první, kdo na něj upozorňuje.
Viz http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 4&start=60

Re: Nájemní dům U staré studny - Ivory

Posted: 16:35 23. Dec 2011
by Aillen
Stal se zázrak :)
Východ domu U staré studny už funguje jak má. Nejspíš poslali nějakého mága, který ho opravil.
Ať to byl kdo chtěl, v každém případě mu děkuji.

Re: Nájemní dům U staré studny - Ivory

Posted: 17:38 23. Dec 2011
by kucik
Jo, jo. Jsem uz ty opravy zapomnel psat.