Nájemní dům U staré studny - Ivory
Posted: 22:34 16. Dec 2011
Pronajala jsem si dům U staré studny v Ivory - lokace Ivory střed. Normálně vejdu dovnitř, odemknu klíčem. Vše v pořádku.
Když ale z domu odcházím, přestože tento dům má pouze jedny dveře (viděno z pohledu zevnitř), vyjdu z úplně jiného domu - v lokaci Ivory hřbitov. Těmito dveřmi však nejde se navrátit do pronajatého domu zpět. Že by šlo o jednosměrný teleport?
Zkoušela jsem to celé dvakrát, pokaždé se stejným výsledkem. Dost divné ne?

Když ale z domu odcházím, přestože tento dům má pouze jedny dveře (viděno z pohledu zevnitř), vyjdu z úplně jiného domu - v lokaci Ivory hřbitov. Těmito dveřmi však nejde se navrátit do pronajatého domu zpět. Že by šlo o jednosměrný teleport?
Zkoušela jsem to celé dvakrát, pokaždé se stejným výsledkem. Dost divné ne?