Page 1 of 4
Brum a Aonghas
Posted: 01:11 20. Dec 2011
by Koninho87
Ahoj, dnes nás zastihla zpráva o trestech pro mě a Aonghase. Musel jsem bohužel do práce, tak jsme se domluvili, že budeme reagovat jakmile se vrátím. Hraju uz dost dlouho a par postav jsem vytahl na vysoký lvl, u Bruma jsme chtěli zkusit s Anym projít pár dungeonů, kam chodí postavy po skupinkách jen jako Duo, měl to být experiment, možná se dá říct trochu měření Franťíků, že prostě zvládnem dungeony projít jen ve dvou a na co nejmenším lvl.Jezevce jsme včetne toho starýho chlupáče sundali s prstem v nose na prvním lvl a pak to šlo dál a dál. Kryn na 9-11 lvl.Pak černý les na lvl 12-14lvl.Starou opici jsme zabili na 17 lvl a pak nám došly snadé cíle a vydali jsme se do vod neprobádaných pro nás.
Raksahu jsme poprvé dali na lvl 21, ale bylo to o hubu, tak jsme se dohodli že ty těžší dungy dáme na lvl 24
Potřebovali jsme vybavu, řemesla a sbírali artíky a tak jsme obcas dali par koleček pro peníze
A pozvolna zkouseli Elfí bandity Trolí pevnost Zapomenutej chrám Asabi a další.Cílem bylo dokazat něco co nikdo jiný nedal, napodvod jsme nemysleli
teda ani jsme nevedeli ze je to nejaky podvod, to nas nenapadlo.Koninho a Scrappy
Re: Brum a Aonghas
Posted: 01:22 20. Dec 2011
by kucik
A nebylo vam vubec divne, ze na tricatych levelech dostavate xp stale za level 24, ze.
Re: Brum a Aonghas
Posted: 01:26 20. Dec 2011
by kokosak
.... a to, že rakašu dáváte, ste si museli zjišťovat a zjišťovat a zjišťovat a zjišťovat...
Re: Brum a Aonghas
Posted: 01:29 20. Dec 2011
by Desmond
Koninho87 wrote:Brum nevěděl kde má učitele jelikož měl otřes mozku a hledat ho nehodlal , protože to co chtěl mlátit tak mu to stačilo.Takže kdepak máme problem?
A tohle divadýlko?
Re: Brum a Aonghas
Posted: 01:32 20. Dec 2011
by Koninho87
kucik wrote:A nebylo vam vubec divne, ze na tricatych levelech dostavate xp stale za level 24, ze.
Tak ty lvl sem nějak vubec nesledoval jelikož stejnak nebylo vidět kolik máme xp takže asi tak.Šlo nám taky o artefakty a jen o ten 24 lvl.
Re: Brum a Aonghas
Posted: 01:33 20. Dec 2011
by Koninho87
Desmond wrote:Koninho87 wrote:Brum nevěděl kde má učitele jelikož měl otřes mozku a hledat ho nehodlal , protože to co chtěl mlátit tak mu to stačilo.Takže kdepak máme problem?
A tohle divadýlko?
Todle byl asi chabej pokus o vtip!
Re: Brum a Aonghas
Posted: 01:33 20. Dec 2011
by MukYanJong
kokosak wrote:.... a to, že rakašu dáváte, ste si museli zjišťovat a zjišťovat a zjišťovat a zjišťovat...
Koninho87 wrote:
..............Potřebovali jsme vybavu, řemesla a sbírali artíky a tak jsme obcas dali par koleček pro peníze...........
Re: Brum a Aonghas
Posted: 05:20 20. Dec 2011
by J.F.Payne
No, jasně, nesledovali jste expy (to se dá pochopit, když vám šlo jen o hru), ale to, že nemáte normální portrét a při každým stisknutí "C" se otevřel charsheet s novým levelem, jste nezaregistrovali, co?
Re: Brum a Aonghas
Posted: 09:03 20. Dec 2011
by Derken-
Koninho87 wrote:Cílem bylo dokazat něco co nikdo jiný nedal....
Moc jsem nepobral o co šlo a tak budu reagovat jen na todle. Z čeho usuzuješ, že by jste dokázali něco co ostatní ne? Mnoho z vyjmenovaných si kde kdo dal solo, u ostatních vím, že někteří hráči co opravdu umí, je prošli(ve dvou), jiní skončili třeba místnost před posledním bossem a stále to berou jako vítězství, když tam šli na blind

A pak jsou třeba bossové, které za nového settingu ještě nikdo nezabil co vím. Protože se na ně bojí i lidi, kteří se svou postavou umí

Re: Brum a Aonghas
Posted: 10:16 20. Dec 2011
by Koninho87
J.F.Payne wrote:No, jasně, nesledovali jste expy (to se dá pochopit, když vám šlo jen o hru), ale to, že nemáte normální portrét a při každým stisknutí "C" se otevřel charsheet s novým levelem, jste nezaregistrovali, co?
Chtěli jsme to dát na 24 lvl a ukaž mě kde je napsáno že si musíš povině běhat s postavou pro lvl.
Re: Brum a Aonghas
Posted: 10:22 20. Dec 2011
by -RoF-
Koninho87 wrote:
Chtěli jsme to dát na 24 lvl a ukaž mě kde je napsáno že si musíš povině běhat s postavou pro lvl.
Tohle ani nikde napsáno být nemusí.
Prostě stačí v pravidlech, aby bylo napsáno tohle.
Chyby a nedostatky ve hře
- Je zakázáno zneužívání herních chyb.
- Všechny nalezené chyby jsou hráči povinni nahlásit na forum do prislusne sekce nebo nekteremu z DM nebo WB.
Kdyby jste to písli nějakému DM a WB, tak by se to řešilo.
Re: Brum a Aonghas
Posted: 10:29 20. Dec 2011
by Koninho87
Chyby a nedostatky ve hře
- Je zakázáno zneužívání herních chyb.
- Všechny nalezené chyby jsou hráči povinni nahlásit na forum do prislusne sekce nebo nekteremu z DM nebo WB.
Kdyby jste to písli nějakému DM a WB, tak by se to řešilo.[/quote]
Dobrý.A ty lvl jsme si snad naklikali?k čemu vlastně byli ty xp navíc?k ničemu.Nemuseli se hned mazat všechny postavy a stačilo jasně řict že todle né a ztrhnout ty xp co byli navíc a nedělali by jsme to.Hned se tu musí házet lidi přespalubu.
Re: Brum a Aonghas
Posted: 10:37 20. Dec 2011
by jachyra
Mno napr ja bych tiež skôr navrhovala zmazanie XP, pokojne zhodenie na 1. lvl .... ale ja som len obyčajný človek

ja nič
Inak k tým XP, popravde som tu síce už asi 3 roky? Ale doteraz som bola v domnení, že systém automaticky zisťuje stav postavy a dáva jej podľa toho XP za príšerky. Neraz som mala takto aj 3 lvl nenahodené, lebo prosto mi to nejako zblblo a musela som ísť znovu za učiteľom, alebo som sa nevedela rozhodnúť, aký feat si dať a pod. Ako ešte ani raz to nebolo nenahodených 6 lvl, to je pravda

ale asi 3 lvl sa mi už stalo. Brala som to tak, že holt však prežívam aj bez tých pár hp, čo by mi navrch dalo, nejaký ten feat tiež prežijem, či kúzlo .. ale hlavne že som šla so silnejšími postavami, aby ma ťahali po XPoch a však zatiaľ si rozmyslím, ako presne postavu zostaviť, aby som to si nevyberala featy tak zbrklo ako u Kory a nezmršila aj ďalšie postavy.
Narovinu ani len ma netrklo, že by sa to mohlo brať ako zneužitie. Skôr som si myslela, že je to ok, lebo však veď idem slabá. A že by sa zmenili XP som tiež nejako nezaznamenala, nakoľko teraz je také veľké kolísanie pri rôznom respawne, že som to nikdy nepostrehla. Ale ako vravím, u mňa to boli asi tak nenahodené 3 lvl myslím.
Re: Brum a Aonghas
Posted: 10:38 20. Dec 2011
by -RoF-
Koninho87 wrote:
Dobrý.A ty lvl jsme si snad naklikali?k čemu vlastně byli ty xp navíc?k ničemu.Nemuseli se hned mazat všechny postavy a stačilo jasně řict že todle né a ztrhnout ty xp co byli navíc a nedělali by jsme to.Hned se tu musí házet lidi přespalubu.
Tot otázka no. Někdy je problém poznat, jestli to bylo od vás cílené nebo ne. Jestli na to reagoval DM a něco vám písl do tellu to nevím. Osobně by mě zajímalo, jak na to vlastně přišli. A nebo jestli vás někdo práskl

.
Ale sám musíš uznat, že tvé první výmluvy na ty tresty byly takové nooo čudné a vrhají na vás pak špatné světlo (nebo ja kse to říká

).
Jinak, ber to tak, že DM a WB a aj ostatním hráčům prostě vadí ty prohřešky a tak je asi lepší to trestat tvrději. Osobně si myslím, že to moc smysl nemá, páč se vždy najde někdo, kdo prostě musí něco ojeb...no obejít pravidla nebo systém.
Možná by bylo hlavně vůči hráčům dobré, přiznat se a omluvit se, ne?

Věřím že dost hráčů omluvu vezmou a zase tě v klidu přijmou no.
Re: Brum a Aonghas
Posted: 10:46 20. Dec 2011
by wsweetjane
Také vím o postavě která nneměla nahozených asi 5 lvl a to z finančních důvodů - prostě na ně v té době neměla penize. O mě teda nejde, ale jistě vím že sme se tehdy bavili o tom že systém by měl xp přizpůsobit lvl i když není nahozený...v tom domění sem žila celou dobu.