Page 1 of 3

Je RoF teplouš?

Posted: 22:01 21. Dec 2011
by MukYanJong
pojďme, plnohodnoná konverzace

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:02 21. Dec 2011
by -darkvision-
MukYanJong wrote:pojďme, plnohodnoná konverzace
Myslím že není. Ale nejsem si jist u sebe? :roll:

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:03 21. Dec 2011
by -RoF-
:D :D :D Jen tak dál.

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:04 21. Dec 2011
by de Aers
RoF je asi takovej teplouš, jako ty nejsi debil.

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:04 21. Dec 2011
by -darkvision-
de Aers wrote:RoF je asi takovej teplouš, jako ty nejsi debil.
*drbe se na hlavě a přemýšlí*

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:04 21. Dec 2011
by kokosak
Nojo, lidi co používají homofobní nadávky většinou mají problém s vlastní sexualitou. A/nebo jsou to malá děcka :D

Za sebe sem hodně zvědavej, co nám tu ten pán ještě zajímavého řekne, než se stačí procesně zpracovat zásilka tropického ovoce.

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:06 21. Dec 2011
by de Aers
-darkvision- wrote:
de Aers wrote:RoF je asi takovej teplouš, jako ty nejsi debil.
*drbe se na hlavě a přemýšlí*
Těžký viď :D No nic. Prostě že RoF teplej není za to on je debil :o)

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:07 21. Dec 2011
by Derken-
Tendle by mohl být dobrej subjekt pro DG na ty jeho výzkumy :D Myslím že lepší jak dvojice paladinové x Nalk :mrgreen:

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:08 21. Dec 2011
by -darkvision-
de Aers wrote:
-darkvision- wrote:
de Aers wrote:RoF je asi takovej teplouš, jako ty nejsi debil.
*drbe se na hlavě a přemýšlí*
Těžký viď :D No nic. Prostě že RoF teplej není za to on je debil :o)
Good *dává palec nahoru* .. víš jak těžkej den, bych to asi dnes nepochopil :biggrin:

*pak se podívá na Aersův sváděcí pohled* Hele nech toho. *máchne rukou*

Ps. Nezdá se Vám, že se ta alchymie dnes expí nějak rychle? (není rejp, normoš dotaz)

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:10 21. Dec 2011
by de Aers
Hele já to taky dost možná napsal blbě, předchvílí sem se vykutálel z ,,teplýho,, pelíšku :oops: :twisted: :mrgreen: a sem ještě takovej.... ospalej ;)

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:11 21. Dec 2011
by MukYanJong
všichni jste tady sráči, co si musí něco kompenzovat na druhých, hlavně DM a především ty Desmonde.. a ty kokosáku víš hovno o sexualitě, ale tak jako sorry, ale tobě bych ho tam nefókl ani za hovno kamaráde a nějaký řeči "na úrovni" mě opravdu trhaj prdel

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:11 21. Dec 2011
by -darkvision-
Hele, asi bych potřeboval lehce teple přihřát, je mi tu doma strááášnáá zima. :oops: :oops:

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:12 21. Dec 2011
by Pajule
BUM a náhle na foru plno lidí :D

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:13 21. Dec 2011
by mandos
Řekl bych že někomu tvý mentality řeči na úrovni spíš narovnávaj (pokud to jde víc) mozkový závity ;)

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:16 21. Dec 2011
by jachyra
Mno tento topic myslím má svoju jednoznačnú odpoveď :mrgreen: ale nakoľko všetci veľmi dobre vedia, aký mám názor, tak ani nebudem odpovedať ...

to Aers: XD ty si to doplieto, vlastne si povedal: buďto je ROF teplý a MukYangYong je debil ...
alebo: ROF nie je teplý a MukYO nie je debil XDDD

to Derken: chceš kávu? :D