Page 1 of 2

So long MukYanJong and thx for all the fish!

Posted: 21:16 21. Dec 2011
by MukYanJong
Acc: Bishop (postava Cortez)

Prohřešek: Zneužití nepřítomnosti DM ve hře - seslání útočeného kouzla ve městě.

ty sráči, evíš, co melš, si jen zase honíš šaška co? Měl by sis najít kluka co ti bude každej večer prohánět komín! .. už mi nestačila moje ruka, našel jsem si kluka, teď mě každej večer šukááááá..... jen pojď, ti šlápnu do úsměvu chcípákiu... když dárky, tak pro všechny, jen do mě Rejty

Re: Omámení

Posted: 21:17 21. Dec 2011
by de Aers
MukYanJong wrote:Acc: Bishop (postava Cortez)

Prohřešek: Zneužití nepřítomnosti DM ve hře - seslání útočeného kouzla ve městě.

ty sráči, evíš, co melš, si jen zase honíš šaška co? Měl by sis najít kluka co ti bude každej večer prohánět komín! .. už mi nestačila moje ruka, našel jsem si kluka, teď mě každej večer šukááááá..... jen pojď, ti šlápnu do úsměvu chcípákiu... když dárky, tak pro všechny, jen do mě Rejty
Vau.

Re: Omámení

Posted: 21:26 21. Dec 2011
by MukYanJong
de Aers wrote:
MukYanJong wrote:Acc: Bishop (postava Cortez)

Prohřešek: Zneužití nepřítomnosti DM ve hře - seslání útočeného kouzla ve městě.

ty sráči, evíš, co melš, si jen zase honíš šaška co? Měl by sis najít kluka co ti bude každej večer prohánět komín! .. už mi nestačila moje ruka, našel jsem si kluka, teď mě každej večer šukááááá..... jen pojď, ti šlápnu do úsměvu chcípákiu... když dárky, tak pro všechny, jen do mě Rejty
Vau.
tebe miluju jako jedna, va, tři... dopíče, proč jsi mi nezavolal, číslo mám přád stejný?!!!!!§!

Re: Omámení

Posted: 21:30 21. Dec 2011
by de Aers
Pojď recitovat aspoň do spamu.

Re: Omámení

Posted: 21:31 21. Dec 2011
by MukYanJong
si říkáš to není člověk, to je kus železe co rejty?! měl bys shazovat kila ty prase!!! pojď ty hovado, jen poj%d, máš chvilku za pc autoritu, jinak ti plivu do ksichtu sračku, pochčiju těěěě!

Re: Omámení

Posted: 21:38 21. Dec 2011
by -RoF-
MukYanJong wrote:si říkáš to není člověk, to je kus železe co rejty?! měl bys shazovat kila ty prase!!! pojď ty hovado, jen poj%d, máš chvilku za pc autoritu, jinak ti plivu do ksichtu sračku, pochčiju těěěě!
Tady někdo trošku pil co? A vylévá si vztek zdá se. :)

Re: Omámení

Posted: 21:40 21. Dec 2011
by MukYanJong
-RoF- wrote:
MukYanJong wrote:si říkáš to není člověk, to je kus železe co rejty?! měl bys shazovat kila ty prase!!! pojď ty hovado, jen poj%d, máš chvilku za pc autoritu, jinak ti plivu do ksichtu sračku, pochčiju těěěě!
Tady někdo trošku pil co? A vylévá si vztek zdá se. :)
ty si jdi radši taky najít nšjakýho buzíka a neser nebo si ho nech od někoho požužlat, já jsem úplně v poodě a vztek nemám, páč nemám na co ))))) už to ho někdo strčil do černé díry? kdy, že to bude ten konec světa?

Issíku, kde je ten spam? v chybák nebo kde? já na něj nevidím!

Re: Omámení

Posted: 21:45 21. Dec 2011
by -RoF-
MukYanJong wrote:
ty si jdi radši taky najít nšjakýho buzíka a neser nebo si ho nech od někoho požužlat, já jsem úplně v poodě a vztek nemám, páč nemám na co ))))) už to ho někdo strčil do černé díry? kdy, že to bude ten konec světa?

Issíku, kde je ten spam? v chybák nebo kde? já na něj nevidím!

Tak aspon je vidět s kým jsme tu hráli a koho se třeba Jachyra zastávala no :wink:
Hezké divadlo.

Re: Omámení

Posted: 21:47 21. Dec 2011
by Maya
Na Vánoce se budou rozdávat BANány koukám... :)

Re: Omámení

Posted: 21:50 21. Dec 2011
by -RoF-
Maya wrote:Na Vánoce se budou rozdávat BANány koukám... :)
To teda :D

Re: Omámení

Posted: 21:53 21. Dec 2011
by MukYanJong
-RoF- wrote:
Maya wrote:Na Vánoce se budou rozdávat BANány koukám... :)
To teda :D
šťouchy š´touch, proč já se jen nedostanu DMs dál do zadku? to je zradáááá, chi chi chi, DMs napsalo něco na forum, musím se tomu zasmát chi chi.. jdi raději za svým doktorem buzíku neb se k tomu už konečně přiznej

Re: Omámení

Posted: 21:54 21. Dec 2011
by mandos
Lidi že mu na to vůbec odpovídáte, jednak to sem nepatří a pak mu jen dáváte záminku k dalšímu psaní...

Re: Omámení

Posted: 21:58 21. Dec 2011
by MukYanJong
mandos wrote:Lidi že mu na to vůbec odpovídáte, jednak to sem nepatří a pak mu jen dáváte záminku k dalšímu psaní...
ty jsi co? další Dms udobřovač? ty voe, tady je zoufalců jedna celká prdel co potřebuje pořádnáho ptáka koukám

Re: Omámení

Posted: 22:03 21. Dec 2011
by Desmond
Fajn to by stačilo, poprosím ostatní aby sem nadále nepsali. Jestli má MukYanJong potřebu se dál předvádět, tak prosím. Ostatní si to jistě rádi přečtou a udělají si na tebe vlastní názor. Nemá cenu v sobě dusit vztek. Pokud máš nějaký potíže, někdo ti ubližuje, doporučil bych ti kontaktovat Linku Bezpečí, telefon 116 111. A nebo si zajdi ke školnímu psychologovi, ale vůbec nejlepší bude, když se z toho prostě vyspíš. Tak zle snad zase nebude. Jsou to Vánoce, hlavu vzhůru.

Re: So long MukYanJong and thx for all the fish!

Posted: 23:12 21. Dec 2011
by Desmond
Na památku těm, kteří tu už s námi nemohou být. :cry: :wink: