Page 1 of 1

Temný mág

Posted: 09:42 23. Dec 2011
by Radim
Hola,
dole máme v lokaci Olath Deis černý trh NPC Temný mág,který stejně jako na povrchu sem tam chce určité výrobky s dvojnásobným ziskem.Dnes to byli tři amulety se safírem.Když jsem si je ale udělal a šel mu je prodat řekl,že nic u sebe nemám.
Je tato možnost výdělku stále funkční nebo jak to s tím je?


Díky za info

Re: Temný mág

Posted: 10:44 23. Dec 2011
by Garett
Radim wrote:Hola,
dole máme v lokaci Olath Deis černý trh NPC Temný mág,který stejně jako na povrchu sem tam chce určité výrobky s dvojnásobným ziskem.Dnes to byli tři amulety se safírem.Když jsem si je ale udělal a šel mu je prodat řekl,že nic u sebe nemám.
Je tato možnost výdělku stále funkční nebo jak to s tím je?


Díky za info
tohle jsem hlasil tesne po predelani zlatnictvi do nynejsi podoby, podle me shani porad prave ty stare vyrobky

Re: Temný mág

Posted: 10:46 23. Dec 2011
by Derken-
Podle mě je celej černej trh zabugovanej. Polovina výkupčích chybí a polovina těch co tam jsou nefungují :wall:

Re: Temný mág

Posted: 10:59 23. Dec 2011
by Radim
Oni spolupracujou a vykupujou věci co k nim nepatřej,ale asi máš recht,že černý trh je jeden velký bug

Re: Temný mág

Posted: 15:07 23. Dec 2011
by Maya
Prostě jsi tu práci odflákl a nechce to :-D Nedal jsi do toho srdce :-P :)