Temný mág
Posted: 09:42 23. Dec 2011
Hola,
dole máme v lokaci Olath Deis černý trh NPC Temný mág,který stejně jako na povrchu sem tam chce určité výrobky s dvojnásobným ziskem.Dnes to byli tři amulety se safírem.Když jsem si je ale udělal a šel mu je prodat řekl,že nic u sebe nemám.
Je tato možnost výdělku stále funkční nebo jak to s tím je?
Díky za info
dole máme v lokaci Olath Deis černý trh NPC Temný mág,který stejně jako na povrchu sem tam chce určité výrobky s dvojnásobným ziskem.Dnes to byli tři amulety se safírem.Když jsem si je ale udělal a šel mu je prodat řekl,že nic u sebe nemám.
Je tato možnost výdělku stále funkční nebo jak to s tím je?
Díky za info