denska jsem byla s bereninkou u litych jezevcu pripravim si nuz ze ej stahnu a litej jezevec zmizi...zrejme nema kuzi nevim jesli se o tom vite , ale me i Bereninku to zakocilo..
Posted: 16:00 21. Sep 2007
by Daanri
myslim ze uz sa to niekde pisalo v chybach...urcite sa to opravi.