Page 1 of 1

Lagovanie pri zobrazení postáv

Posted: 00:48 27. Dec 2011
by jachyra
Ahoj,

chcela by som sa spýtať. Asi traja, štyria hráči mi už povedali, že vraj im lagne hra pri zobrazení mojej postavy. Máte s tým, prosím, niekto skúsenosť? Prípadne ako by to bolo možné odstrániť?

Ďakujem ;)

Re: Lagovanie pri zobrazení postáv

Posted: 01:49 27. Dec 2011
by Rejty
Zřejmě nosíš moc věcí v inventáři. Ostatním postavám to laguje, protože se všem v dohledu načítá obsah tvého inventáře.

Odstranění je jednoduché, netahat tolik věcí v inventáři.

Re: Lagovanie pri zobrazení postáv

Posted: 02:57 27. Dec 2011
by Derken-
Ještě to dělaj určitý vzhledy štítů, ale nevim už jaký.

Re: Lagovanie pri zobrazení postáv

Posted: 02:59 27. Dec 2011
by Silvaner01
mě to lagne vždycky když potkám PC a muže to být třebas lowlevlík kterej má inv prázdnej..
už jsem si zvykl... :wink:

Re: Lagovanie pri zobrazení postáv

Posted: 04:01 27. Dec 2011
by jachyra
Mno tak inventárom to asi nebude, bo ho nosím narvaný asi už .. 2 roky? :D ťažko sa to prejaví až teraz
Napr Fallovi že to pri mne lagne vždy, keď snímem helmu. Je možné, že to blbne kvôli hlave alebo kvôli helme? (vraj nie je ten výzor vo výbere heliem u platnerskej kovadliny .. ale doteraz sa tiež za posledné 2 roky hrania s tou helmou nik nesťažoval)

Re: Lagovanie pri zobrazení postáv

Posted: 12:43 27. Dec 2011
by Ajax the Great
jachyra wrote:Mno tak inventárom to asi nebude, bo ho nosím narvaný asi už .. 2 roky? :D ťažko sa to prejaví až teraz
Napr Fallovi že to pri mne lagne vždy, keď snímem helmu. Je možné, že to blbne kvôli hlave alebo kvôli helme? (vraj nie je ten výzor vo výbere heliem u platnerskej kovadliny .. ale doteraz sa tiež za posledné 2 roky hrania s tou helmou nik nesťažoval)
No tak hlavou asi ne, protože Diva má stejnou (myslim :D ) a nelaguje.... není to třeba těmi crafty?

Re: Lagovanie pri zobrazení postáv

Posted: 21:25 27. Dec 2011
by -darkvision-
A nemůže třeba být chyba u Falliona? Když do teď nic a najednou z ničeho nic, mu to začlo se sekat? Nebo není jedinej, ale jsou i ostatní, kterým se to laguje když tě potkají? Nestahovala si něco nového?

Re: Lagovanie pri zobrazení postáv

Posted: 22:17 27. Dec 2011
by Czech_Luthor
Jsou asi 3-4 lidi...

Re: Lagovanie pri zobrazení postáv

Posted: 23:09 27. Dec 2011
by jachyra
Ono hlavne ide o podtemnákov :D sa sťažujú, že vraj používam nejaký cheat (popravde viem používať len v singli nahodenie XP pre testovanie postavy) ... tak to chcem vyriešiť, aby sa náhodou raz niekto nevyhováral, že som ho zabila len vďaka nejakému lagu :mrgreen:

Re: Lagovanie pri zobrazení postáv

Posted: 01:44 28. Dec 2011
by -RoF-
Czech_Luthor wrote:Jsou asi 3-4 lidi...
Těch lidí je víc, mě taky lagne.

Re: Lagovanie pri zobrazení postáv

Posted: 18:34 03. Feb 2012
by Absinthorix
Na jednom kompu mi lagovala KaTova křídlatice a druhým ne :)

bylo to dlouhodobější - přes týden ve škole lagy (resp. trvalé cukání pokud jsme šli někde v blízkosti)
o vikendu doma pohoda... :)