Page 1 of 1

Královna ohnivých brouků

Posted: 14:28 27. Dec 2011
by Ajax the Great
Ahoj.
Už se mi tu párkrát stalo, že jsem chtěl zabít královnu ohnivých brouků, ale když jsem vybil komnatu kde se nachází a zůstala jen ona, hodila po mně asi 4 kouzla a pak spadla do flatu... vůbec nic nedělala, nehýbala se, nereagovala na střely z luku. Možná je to způsobeno neviditelnými placeably, což se občas stává i mě, když běžím lesem, a najednou se zaseknu a nevím o co. Ikdyž to by nevysvětlovalo to, proč ani nekouzlí, protože pokud vím, má mít hooodně kouzel.

Edit: A ještě... Nevím co s tím mám dělat, když se mi to stane... mám bosse nechat být? Mám napsat DM?

Re: Královna ohnivých brouků

Posted: 08:04 30. Dec 2011
by Bahnak
Na 99% to je tím že se chce dostat na nějaký bod, sekne se o placebl a stále se při tom snaží dostat na onen bod.
Prozatím vybíjet dle chuti, mě osobně se nesekla o placebl nikdy, takže to nebude asi úplně pravidlem.
Časem snad upravíme i tu lokaci a snížíme hladinu placeblu...

Re: Královna ohnivých brouků

Posted: 09:01 30. Dec 2011
by Derken-
A snizuje se i mira plc v tech novych dungeonech? Ja vim ze platilo takove to pravidlo vic vic vic. Ale zkouseli jste bojovat nebo prochazet epic dungeon, kde jdete totalne boostli a je tam 400 plc?

Re: Královna ohnivých brouků

Posted: 14:35 30. Dec 2011
by slencak