Page 1 of 1

Jméno hráče

Posted: 20:13 06. Jan 2012
by XŠevyX
Myslím že už to tu zde bylo ale nemohl jsem to najít. Jednoduše hraju, když v tom najednou mě to z hry vyhodí a po následném pokoušení se lognutí zpět mi to píše: " Tvé jméno hráče již někdo používá " chci se tedy zeptat čím to je, jestli se mi tam někdo nenabourává, nebo je to nějaká chyba, díky

Re: Jméno hráče

Posted: 20:21 06. Jan 2012
by kucik
Co znamena ,,vyhodi"? Vykopne te server, nebo ti padne pripojeni? Nebo ti spadne hra? Pokud ti treba spadne hra, tak server jeste chvili ceka na odezvu z te predchozi session. Tj. porad ceka, ze jsi ve hre a proto te nenecha lognout znovu.
Jednoduse koukni v tu chvili na web, jestli je tvoje postava porad v online vypisu.

Re: Jméno hráče

Posted: 20:24 06. Jan 2012
by Nalkanar
Z praxe - občas když to padne, tak server ještě drží postavu chvíli ve hře, než jí vykopne. Jen nevím přesně kdy se tak děje (resp. jakým přesně způsobem to musí padnout). Je to prostě součást toho vypadnutí ze hry, nejspíše nejde o nějaké hackování na tvůj acc.

Re: Jméno hráče

Posted: 23:41 06. Jan 2012
by XŠevyX
Jistě, hra mi padá i normálně ale to spadne celá Thalie, to je v pořádku. Jenže v tomhle případě to je něco podobného jako nečekaný restart serveru, kdy nefungují přechody, nenačítají se věci z inventáře, respektive nefungují žádné akce.

Re: Jméno hráče

Posted: 00:11 07. Jan 2012
by kucik
Jo, to ti zdechne net.