Page 1 of 1
Moc portrétů
Posted: 07:58 07. Jan 2012
by mandos
Zdravim, mam takový problém, když si postahuju všechny portréty co jsou tu na webu/foru kmání, tak jich mam asi moc, protože pak při zakládání postavy když si mám vybrat portrét mi prostě hra rezignuje a vypne se. Stávalo se mi to i dřív, ale prostě jsem se vykašlal na portréty co si přidává každý hráč k novým postavám sám a šlo to, ale pak mam všude jen kápě a ani ty ostatní se mi prostě nechce mazat, protože si mezi nima pak většinou vybírám portréty pro nové postavy, leda by to bylo jediné řešení. Tak se chci optat jestli na to znáte někdo nějaký fígl protože jsem hledal už všude po internetu a nic zatím

Re: Moc portrétů
Posted: 10:53 07. Jan 2012
by Shaman88
Ano, tohle je vedlejší efekt, mě se to týká také - když tam nahraju víc než 500 portrétů tak mi to padne při výběru portrétu u tvorby postavy....
Hold musíš jich pár odmazat.
Re: Moc portrétů
Posted: 11:06 07. Jan 2012
by davidsoft
Portréty lze nahrát i do override namísto do portraits. Takové portréty se pak nezobrazují při tvorbě postavy, ale ve hře se zobrazí korektně. V override běžně mívám desetitisíce souborů a hra to zvládá, jen to trochu zpomaluje spouštění.
Další řešení je nasypat portréty do některého z CEPových HAKů, které Thalie používá, ale to už vyžaduje, aby člověk věděl, co dělá.
Re: Moc portrétů
Posted: 12:03 07. Jan 2012
by kucik
Kdyz zakladas postavu, tak si proste prejmenuj portraits treba na portraits_bck, vytvor tam novej adresar portraits a do toho dej jen portret postavy, kterou zakladas. Po zalozeni to vrat zpet.
Re: Moc portrétů
Posted: 16:57 07. Jan 2012
by Braenn
Nebo u portrétů, které nebudeš rozhodně nikdy používat, případně u cizích co si stahuješ, smaž ty s velikostí _h.
Zabírají nejvíc místa a jen se ti takhle nezobrazí při výběru.
Re: Moc portrétů
Posted: 17:20 07. Jan 2012
by Shaman88
Ještě bych podotkl že by nikdo neměl přidávat vlastní věci do haků cepu či haků thalie.
Prostě se to nesmí.
Re: Moc portrétů
Posted: 20:03 07. Jan 2012
by davidsoft
Shaman88 wrote:Ještě bych podotkl že by nikdo neměl přidávat vlastní věci do haků cepu či haků thalie.
Prostě se to nesmí.
Aha. A neupravený CEP verze vyšší než 2.1 se používat smí?
Re: Moc portrétů
Posted: 20:47 07. Jan 2012
by Shaman88
Ano.