Page 1 of 1

"jí ichor"

Posted: 00:55 10. Jan 2012
by Aillen
Je to jenom drobnost, možná zcela malicherná a nestojí za práci spojenou s opravou, tak mě omluvte, že mi to přijde trochu zvláštní. :D

Když moje postava Olwen konzumuje např. ananas, nebo pečené vepřové nebo i některé jiné vcelku chutně vypadající poživatiny, vypíše se mi hláška: "jí ichor" :surprised:


http://clip2net.com/s/1te1s

Ichor se získává ze slizů ve stokách nebo jeskyních a představuji si, že jde o cosi dosti nevábného, navíc plného choroboplodných zárodků, něco co by nikdo normální dobrovolně nekonzumoval :wink:

Re: "jí ichor"

Posted: 00:57 10. Jan 2012
by Nalkanar
Postava jí věci z trezoru?

Re: "jí ichor"

Posted: 00:59 10. Jan 2012
by Aillen
ano, obojí, ananas i to maso bylo uložené v trezoru, ale vypadalo zcela čerstvě :D

Re: "jí ichor"

Posted: 11:34 10. Jan 2012
by -darkvision-
Tak ty veci, co se chystáš zkonzumovat nedávej do trezoru, nebo TI to bude stále vypisovat hlášky "jí ichor" .. prostě si tam jídlo neskladuj.
Mimoto nedovedu si představit maso či ananas, tkeré vyndáš z trezoru a nazýváš to "čerstvým" .. o čerstvosti mám jinačí představy.

Re: "jí ichor"

Posted: 11:43 10. Jan 2012
by J.F.Payne
Podle mě se tím kvalita pokrmu zvedla:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ichor

Re: "jí ichor"

Posted: 19:52 10. Jan 2012
by Aillen
hm omlouvám se za neznalost :)

našla jsem , že ichor je (v řecké mytologii) tekutina proudící v žilách bohů (jako krev u lidí), tedy opravdu nic
špatného

nu to, že ho obsahují slizy mě trochu zmátlo :)