Page 1 of 1

Vyřešeno: Mnichova dokonalá jednota

Posted: 16:39 10. Jan 2012
by Uradin
Promiňte jestli to pišu do špatné sekce ale přišlo mi to tu docela trefné přemyšlel jsem nad tím jak by se hezky dalo IC popsat že mnichovi začnou diky dokonalé jednotě svítit oči a získá imunitu na myslová kouzla zajímaly by mě vaše napady a pokud by to nikomu nevadilo tak bych nějaký opravdu trefný použil ve hře. :)

podle mě se mnich díky trenování těla a duše získá rovnováhu ve svém nitru a to se pak odráží navenek s tím že ho nic nemuže ovlivnit navíc z očí mu srší duše. no nic moc ale tak to vidím :oops:

Re: Mnichova dokonalá jednota

Posted: 16:43 10. Jan 2012
by -darkvision-
Dost záleží jakého hraješ mnicha taky.
Já mám očka červený. Jedu na top alchymistu. Takže, jak řekl Vejk, u mě jsou oči podrážděny tím že stále něco míchám, do toho dole není dvakrát moc světla, tak si oči na to zvykly po svém a zčervenaly.

Re: Mnichova dokonalá jednota

Posted: 16:57 10. Jan 2012
by Xullfryn
Ještě vem v úvahu, že drowové prostě červený oči maj :)

Re: Mnichova dokonalá jednota

Posted: 17:20 10. Jan 2012
by Uradin
tojo no v mém případě postava ma nafialověle oči tak fialový svit mi přišel tak akorat:)

Re: Mnichova dokonalá jednota

Posted: 17:31 10. Jan 2012
by Grin
Tak zalezi asi na kazdem, jak to pojme, nekdo to resi, nekdo to bere jen jako dalsi lvl v rustu sve postavy.
Muj mnich samouk mel treba ve svem zivotopisu popsano, jak prisel k tomu, ze je imunni v uci nemocem, co asi zpusobilo, ze se casem stal odolny vuci jedum, jak se naucil pouzivat k boji sve ruce atd....

Jak rikam, zalezi na kazdem, jak svou postavu vidi a chape vcetne jeji specialnich dovednosti.

Re: Mnichova dokonalá jednota

Posted: 04:56 11. Jan 2012
by zachy
A Helgaron řekl... budiž světlo.. a Azovi svítí očka :mrgreen:

Re: Mnichova dokonalá jednota

Posted: 11:52 11. Jan 2012
by Grin
zachy wrote:A Helgaron řekl... budiž světlo.. a Azovi svítí očka :mrgreen:
Dostal zanet spojivek? :lol:

Re: Mnichova dokonalá jednota

Posted: 12:10 11. Jan 2012
by zachy
To snad ne :D Víte přece co se stalo s těmi co měli zánět spojivek v Southparku? To už je Zeirův obor.. :mrgreen: