Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Barvy na zem
Posted: 19:35 10. Jan 2012
by Radim
Asi jsem prošel vše kde se dá podívat a nejsou v podtemnu k nalezení.
Je možno je někam přidat prosím?
A co epické pavézy,už si je můžeme koupit?
Ne,že bych ji neměl,ale pro sichr

.
Další otázka je ta,zda je možnost změnit čistě barvu namalovaného symbolu z použité barvy na zem?
Můžou být výraznější a na víc použití?Ty tmavé barvy dole nevyužijeme,když je všude tma jak v ř..i.
Re: Barvy na zem
Posted: 19:42 10. Jan 2012
by kucik
Musíš vycházet z placeablů, který jsou v toolu.
Re: Barvy na zem
Posted: 19:44 10. Jan 2012
by Maya
Já barvičky rozdávám za odměnu za Questíky, stačí RPit
O změně barvy nevím..
Re: Barvy na zem
Posted: 19:44 10. Jan 2012
by Nalkanar
Minimálně by obecně stálo za to, jich prodávat víc. Na povrchu jsou třeba jen v jednom obchodě a tuším, že jen jeden kus za restart.

Re: Barvy na zem
Posted: 20:00 10. Jan 2012
by -darkvision-
Nalkanar wrote:Minimálně by obecně stálo za to, jich prodávat víc. Na povrchu jsou třeba jen v jednom obchodě a tuším, že jen jeden kus za restart.

Ano máš pravdu, taky jsem je tam kempil jak mourovatej .. jenže dole si je ani koupit nemůžem..
Na to že jsme podtemno, drowové, zlé bytosti, nemáme tolik Dm jako vy nahoře (popřípadě se moc Dm dole ukazovat nechce, aby nezasáhlo do něčeho, o čem tolik neví, popřípadě neporušilo nějak reálie - nemám vás za zlé, chápu to, jen konstatuji realitu) a tak si dost Q musíme dělati i sami, tak ty barvičky by nám to dost zpestřily.
Re: Barvy na zem
Posted: 20:06 10. Jan 2012
by Radim
kucik wrote:Musíš vycházet z placeablů, který jsou v toolu.
Teď to myslíš jak?Nejde mi o symbol,ale o barvu.Pokud je v toolu pouze tmavá není co řešit.
Re: Barvy na zem
Posted: 20:15 10. Jan 2012
by Nalkanar
darkvision: já vám to neberu, jen k tomu přidávám skromný návrh, těch barev dát víc... samozřejmě jak dole, tak nahoře (dole klidně o hafo víc

)
Re: Barvy na zem
Posted: 20:18 10. Jan 2012
by Radim
Ono by se takových věcí našlo určitě hodně co by šli dolu přidat,ale pomalu a jistě.Stejně jednou rozjedou novou

*drží se celej ne jen palce*
Re: Barvy na zem
Posted: 21:19 10. Jan 2012
by kucik
On je trochu problem, ze je nemam jednoduse kde brat. V palete nebudou a aby fungovaly, tak musej mit specificky tagy a kdovico. Takze bych musel zkoumat, jak ty itemy vyrobit.