Page 1 of 1
odložená věc
Posted: 19:44 10. Jan 2012
by Radim
Pokud bych umístil věc do dejme tomu lootu nějakého bosse vydží tam do dalšího restartu nebo jak to je?
Re: odložená věc
Posted: 23:24 10. Jan 2012
by XŠevyX
Osobňe si myslím že uložená věc zmizí při respawnu NPCček v dungu.. Ale nejsem si 100% jistý

Re: odložená věc
Posted: 23:37 10. Jan 2012
by kucik
Nejde se na to spolehnout. Presneji: nemela by tam vydrzet.
Re: odložená věc
Posted: 12:24 11. Jan 2012
by zachy
Z vlastní zkušenosti: například u vlků, kde si každej expí stahování a ke konci už nemá místo, nahází kůže do lootu.
Po respawnu se tyhle věci z lootu vyhoděj do "Pozůstatky" na stejné souřadnici jako je loot, kterej se normálně obnoví
Re: odložená věc
Posted: 13:23 11. Jan 2012
by kucik
Ono by to tak právě bejt nemělo, ale je.