Page 1 of 5
Smazání postav
Posted: 10:42 12. Jan 2012
by TondaLee
Ahoj,
omlouvám se, možná to sem nepatří, nevím kam jinam to dát.
Prosím o smazání postav Antonius a Lorian (Leeovi) z účtu TondaLee. Jsem po 5 letech zkusil NWN a nějak jsem je špatně vygeneroval. Budu si muset osvěžit paměť a něco o tom přečíst.
díky,
Tonda.
Re: Smazání postav
Posted: 12:03 12. Jan 2012
by kucik
Hotovo. Kdyžtak stačí napsat rovnou mně.
Re: Smazání postav
Posted: 17:35 31. Mar 2012
by Kathermara
Taky se mi nedaří najít správný topic, pokud tu někde je, nebylo by od věci ho dát na nějaké viditelnější místo. Když už je to ale založené tady, prosím o smazání postav na účtu Kathermara, ponechat si chci jen tyto tři - Valana Wetteel, Berenika Zarechir a Sarah Rasheren. Mám tam zbytečně moc nepoužívaných postav. Jinak pokud je to nutné, uvedu přesně jména těch k smazání, ale bylo by to na delší seznam

Re: Smazání postav
Posted: 17:48 31. Mar 2012
by kucik
Hotovo.
Re: Smazání postav
Posted: 15:23 06. Feb 2014
by Jachym
Také nevím kam to napsat potřebuji smazat postavy :
acc: Jachym
Menhiri Dierta
a
Menhíri Dierta
Děkuji
Re: Smazání postav
Posted: 15:31 06. Feb 2014
by kucik
Smazáno.
Re: Smazání postav
Posted: 16:07 10. Feb 2014
by Puxina
Prosím o smazání postav.
ACC:
Puxina
Postavy:
Milicipivicien Tinilisix
Synthia
Xipi
Díkas

Re: Smazání postav
Posted: 16:12 10. Feb 2014
by kucik
Smazáno.
Re: Smazání postav
Posted: 23:37 11. Feb 2014
by Tadomekaari
ACC:
Tadomekaari
Postava:
Drilliraan Liyjiigo
Re: Smazání postav
Posted: 23:46 11. Feb 2014
by kucik
smazano
Re: Smazání postav
Posted: 08:52 05. Apr 2014
by FroziKk
Čiao... poprosil bych o smazání všech postav vyjma postavy Drobek, díky.
Re: Smazání postav
Posted: 14:15 07. Apr 2014
by kucik
Smazáno.
Re: Smazání postav
Posted: 13:21 17. Apr 2014
by Dragon Soul
ACC: Dragonsoul
Prosím o smazání postav na účtě, mimo Isan Latoner - tu jedinou ponechat prosím. Děkuji
Re: Smazání postav
Posted: 13:26 17. Apr 2014
by kucik
Smazáno z 'Dragon Soul'.
Posted: 13:36 17. Apr 2014
by -darkvision-
Poprosil bych o smazání postav z účtu: -darkvision-
Ponechat pouze tyto postavy:
Izzrar Zau'ndar
Nhill'nue (toto jméno obsahuje double "el") Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Vas'vrae Zau'ndar
Soppik
Předem děkuji.