Page 1 of 1

Timeout

Posted: 15:23 12. Jan 2012
by Drobček
Zdravit, volať Drobček a mať probléma, nevedieť či rozdávať nejaká panák banána, ale keď chcieť prísť do vaša krajina čo Thalia volať, zastaviť ma panák čo Timeout volať, nechcieť ma pustiť do krajina.

Re: Timeout

Posted: 15:33 12. Jan 2012
by kucik
Nevím, jestli používáš stále svůj starý account "Drobcek", ale nenašel jsem žádný pokus o lognutí pod tímhle účtem. Zkus dát trochu víc podrobností. Ani podle tvé IP adresy jsem nic nenašel.

Re: Timeout

Posted: 15:41 28. Feb 2012
by Drobček
Dnes po dlhá časa zasa prísť na ostrov, už pustiť ma úradníka, všetko v poriadku byť, dakovat.

Re: Timeout

Posted: 16:26 28. Feb 2012
by -RoF-
Ahoj ahoj Drobčeku, tebe jsem dlouho neviděl, vítám tě zpět. ;).

Re: Timeout

Posted: 14:53 28. Mar 2015
by Drobček
Zdravit, dlho tu nebyt, chcet kuknut na svet , uradná osoba vravet , ja nebyt nahlasená, nebyt, nežit, neexistovat, ...vraj, vedet pomoct poradit ako presvečit uradník , že ja žit ?
Nemost nakuknút do svet.

Re: Timeout

Posted: 15:01 28. Mar 2015
by Goran
Zdravím taktéž. Pokud tím myslíš, že neexistuje acc, tak nevím jak pomoci. Ovšem, pokud nemáš na acc své dřívější postavy, vysvětlení by tu bylo. Proběhl "wipe", kdy byly smazány všechny postavy a je třeba je založit znovu. Pokud jde o postavu z ST, rozdávaly se tuším xp a peníze do začátku dle dřívějšího dosaženého levelu. IC historie zůstala nezměněna.

Re: Timeout

Posted: 15:02 28. Mar 2015
by karolina
Drobček wrote:Zdravit, dlho tu nebyt, chcet kuknut na svet , uradná osoba vravet , ja nebyt nahlasená, nebyt, nežit, neexistovat, ...vraj, vedet pomoct poradit ako presvečit uradník , že ja žit ?
Nemost nakuknút do svet.
Je nový svět, všechny postavy jedou od znova. Je nutné stáhnout nové haky a pak založit novou postavu, doporučují přečíst tohot o průvodce pro založení postavy http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=3&t=6315
a příslušná vláka v informacích, týkající se povolání a subras.

Re: Timeout

Posted: 20:37 01. Apr 2015
by Drobček
Mat dva dalšia dotaza, či poradit nevedno

1, ked íst z oblast do oblast tak hrozne dlho načítat , už znížit detail na minimum, no nepomoct, vediet poradit nejaká program alebo fígel ako načítat to rychlo a nie dva minuta trvat

2, dat si zmazat dva postava na stránka, mat totiž tri z rovnaká meno, rozdiel len v medzera pred tým, už druhá den , vraj mat zmazat po reštart, teraz nevedet ako reštart často byt alebo čo zle ja urobit

dakovat

Re: Timeout

Posted: 21:10 01. Apr 2015
by karolina
S rychlostí načítání asi neporadím, pokud máš sundanou grafiku ve hře na minimum, povypínané všechny efekty, tak více už poradit asi nepůjde...

Ke smazání postav, restart je každý den ve 2 a ve 14 hodin.

Re: Timeout

Posted: 21:38 01. Apr 2015
by Drobček
teraz odfotit, mat to tam uz dlho, kde mat chyba ?
obrazok.jpg