POMOC TLK
Posted: 23:59 12. Jan 2012
Zdravím a děkuji předem za pomoc..mám problém nemám ve své složce NWN složku Tlk do které bych nahrál tlk thalie...co stím?
Vytvoř si ji.xpm335 wrote:Zdravím a děkuji předem za pomoc..mám problém nemám ve své složce NWN složku Tlk do které bych nahrál tlk thalie...co stím?