Page 1 of 1

POMOC TLK

Posted: 23:59 12. Jan 2012
by xpm335
Zdravím a děkuji předem za pomoc..mám problém nemám ve své složce NWN složku Tlk do které bych nahrál tlk thalie...co stím?

Re: POMOC TLK

Posted: 00:18 13. Jan 2012
by Braenn
xpm335 wrote:Zdravím a děkuji předem za pomoc..mám problém nemám ve své složce NWN složku Tlk do které bych nahrál tlk thalie...co stím?
Vytvoř si ji.