Page 1 of 1

dum Charaxass

Posted: 15:56 13. Jan 2012
by Grin
Zdravim, chtěl bych poprosit, zda by šel nastavit Dům Ilarubuss qu´ellar -Starý Charaxass tak, aby tam šlo spát. Přec jenom stojí 100 k na 2 měsíce realu, je moc pěknej, ale chodit se vyspat do Olathu mne i ostatní trochu prudí.

Předem mnohokrát děkuji.

Ps. kdyby tam šel přihodit jeden Per. trezor, tak jak to maj bejváky nahoře, chrochtal bych si blahem, ale na tom netrvám, lze se bez toho obejít, ale to spaní je fakt na palici.

Re: dum Charaxass

Posted: 16:33 13. Jan 2012
by harlequin_ichtyosis
a ma jednu zvlastni chybu, po restartu je dum zamcen, coz je normalni, ale odemknout jen klicem vlastnika, ovsem po prvnim odemknuti zustava dum otevren, zevnitr funguje dobre a ven se da dostat jen s klicem, dovnitr ovsem bez

Re: dum Charaxass

Posted: 16:38 13. Jan 2012
by kucik
Napiš název lokace domu a lokace ze které se do něj leze.

Re: dum Charaxass

Posted: 23:27 13. Jan 2012
by Grin
lokace se jmenujou charaxass-stare mesto a charaxass -stare mesto -domy