dum Charaxass
Posted: 15:56 13. Jan 2012
Zdravim, chtěl bych poprosit, zda by šel nastavit Dům Ilarubuss qu´ellar -Starý Charaxass tak, aby tam šlo spát. Přec jenom stojí 100 k na 2 měsíce realu, je moc pěknej, ale chodit se vyspat do Olathu mne i ostatní trochu prudí.
Předem mnohokrát děkuji.
Ps. kdyby tam šel přihodit jeden Per. trezor, tak jak to maj bejváky nahoře, chrochtal bych si blahem, ale na tom netrvám, lze se bez toho obejít, ale to spaní je fakt na palici.
Předem mnohokrát děkuji.
Ps. kdyby tam šel přihodit jeden Per. trezor, tak jak to maj bejváky nahoře, chrochtal bych si blahem, ale na tom netrvám, lze se bez toho obejít, ale to spaní je fakt na palici.