Page 1 of 10

Re: Kandelabrie 2

Posted: 20:18 17. Jan 2012
by XŠevyX
Nevěděl jsem kam to napsat a nový topic se mi kvůli tomu zakládat nechtěl. Jak si tak pročítám fórum, tak jsem si všiml že dost hráču zde hraje TES V Skyrim. Nejsem si v jedné části hry jistý zda jde o bug a nebo dělám něco špatně....
Jedná se o úkol,kdy si mám promluvit se starcem Esbernem (nebo jak se jmenuje), který žije v krysí noře. První úkol je najít Ersberna. Přijdu tedy k jeho dveřím, dam aktivní tlačítko E a začnu s ním vést normální rozhovor. Po rozhovoru však Esbern zavře okýnko ve dveřích a zobrazí se mi nový úkol v podobě: Promluv si s Esbernem.
Opět tedy zaměřím pohled na dveře a zmáčknu E ale dveře jen zarachotí (jako kdyby byly zamčené) a nic se nestane, tudiž s Esbernem si v tomhle případě promluvit nemohu...

Re: Kandelabrie 2

Posted: 21:28 17. Jan 2012
by Legition
XŠevyX wrote:Nevěděl jsem kam to napsat a nový topic se mi kvůli tomu zakládat nechtěl. Jak si tak pročítám fórum, tak jsem si všiml že dost hráču zde hraje TES V Skyrim. Nejsem si v jedné části hry jistý zda jde o bug a nebo dělám něco špatně....
Jedná se o úkol,kdy si mám promluvit se starcem Esbernem (nebo jak se jmenuje), který žije v krysí noře. První úkol je najít Ersberna. Přijdu tedy k jeho dveřím, dam aktivní tlačítko E a začnu s ním vést normální rozhovor. Po rozhovoru však Esbern zavře okýnko ve dveřích a zobrazí se mi nový úkol v podobě: Promluv si s Esbernem.
Opět tedy zaměřím pohled na dveře a zmáčknu E ale dveře jen zarachotí (jako kdyby byly zamčené) a nic se nestane, tudiž s Esbernem si v tomhle případě promluvit nemohu...
Jo to se mi taky stalo, to je bug. Výjdi úplně z celých stok a pak se tam vrať ... ty dveře budou oetvřené

Re: Kandelabrie 2

Posted: 21:37 17. Jan 2012
by Molly23
Aha, díky za info :D, stejný bug mám

Skyrim

Posted: 23:18 17. Jan 2012
by XŠevyX
Taky díky :D Zřejmě si pomohla půlce serveru. :mrgreen:

Re: Kandelabrie 2

Posted: 13:10 18. Jan 2012
by jachyra
Mno tak napr my sme si toto isté riešenie našli na nete ... a ani to nám nepomohlo :evil: tak nemôžeme ďalej hrať Skyrim a odznova sa nám faakt nechce

Re: Kandelabrie 2

Posted: 16:01 18. Jan 2012
by de Aers
Já jsem tohle vyřešil pomocí programu na rozbalení určitýho zvukovýho souboru toho Skyrimu a pak to šlo.

edit : Jo program byl BSAunpack, ale soubor už si nevzpomenu... vygooglete.

Re: Skyrim

Posted: 17:20 18. Jan 2012
by kucik
Díky za přidělávání práce.

Re: Skyrim

Posted: 18:24 18. Jan 2012
by mandos
Kdo chcete opravu, mám sound Esborna který to alespoň mě opravil. Tak mi napište mail do PM a rozešlu zipy má to asi 12 MB, už nevím kde jsem to stáhnul no :D

Re: Skyrim

Posted: 20:03 18. Jan 2012
by Prasokralik
kucik wrote:Díky za přidělávání práce.
tohle mě rozsekalo :D

hele znamená to teď, že můžem psát šecko všade a ty už si to roztřídíš? :P

Re: Skyrim

Posted: 00:58 20. Jan 2012
by zachy
http://elderscrolls.wikia.com/wiki/A_Cornered_Rat
Na konci stránky jsou bugy.. mě to vyřešilo smazání .ini souboru jak tam psali
In first conversation, Esbern is voiceless and after the conversation he fails to open the door. This can be sometimes fixed by deleting (BACKUP FIRST!) "Skyrim.ini" and "SkyrimPrefs.ini" from "C:\Users\[USERNAME]\Documents\My Games\Skyrim". All preferences are now default. If everything works it is recommended to set up preferences again rather than overwrite new files with backup.

Re: Skyrim

Posted: 03:41 21. Jan 2012
by Prasokralik

Re: Skyrim

Posted: 13:02 21. Jan 2012
by Molly23

Re: Skyrim

Posted: 16:51 21. Jan 2012
by Prasokralik

Re: Skyrim

Posted: 22:30 22. Jan 2012
by tao kan
našel někdo ve Skyrimu dung, kterej má třeba křižovatku a dvě možné cesty k cíly? Mě ta hra připadá fakt jak pro retardy...jen chodit rovně, projít chodbu ve tvaru hada...Nikde se nezastavim vic jak na minutu a to jen z důvodu vycreepení gp. Starej dobrej Dagerrfall s milionama pákama, chodbama, podlažíma, jdu ho vyštrachat a zapařit.

Re: Skyrim

Posted: 22:42 22. Jan 2012
by Ajax the Great
tao kan wrote:našel někdo ve Skyrimu dung, kterej má třeba křižovatku a dvě možné cesty k cíly? Mě ta hra připadá fakt jak pro retardy...jen chodit rovně, projít chodbu ve tvaru hada...Nikde se nezastavim vic jak na minutu a to jen z důvodu vycreepení gp. Starej dobrej Dagerrfall s milionama pákama, chodbama, podlažíma, jdu ho vyštrachat a zapařit.
:shock:
Tohle fakt nechápu, co tu slyšim "Tahle hra má bugy, tahle hra má jen jednu cestu"
Já asi fakt hraju nějakej úplně jinej Skyrim než vy :D