Page 1 of 1
Zprávy z Ivory
Posted: 10:11 24. Sep 2007
by Lorelei
Oznámení
Já starosta Ivory Oleg dnes 24.9.2007 ve 20,00 hod vyhlašuji aukci všech věcí, které ponocný zabavil na místo pokut za rušení pořádku a klidu vesnice Ivory. Aukce se bude konat v Hostinci u Krkovičky.
Starosta Oleg
Posted: 11:21 24. Sep 2007
by Meaglin
Včera v nočních hodinách zmizel z ohrady v Ivory zabavený kůň. Neznámá postava se nepozorovaně proplížila k ohradě, kterou odemkla a koně odvedla.
Posted: 12:13 24. Sep 2007
by Lorelei
Meaglin wrote:Včera v nočních hodinách zmizel z ohrady v Ivory zabavený kůň. Neznámá postava se nepozorovaně proplížila k ohradě, kterou odemkla a koně odvedla.
Když neznámá postava se přiblížila k ohradě ponocný si toho povšiml a koně odvedl do stáje ke kováři, kde vedle něho byl celou noc a hlídá ho do aukce.
Díky tomu aukce byla zachráněna
Posted: 19:56 29. Sep 2007
by pepa48
*pod oznamenim visi dalsi velky papir*
Až do odvolání je zakázáno pít vodu z Ivorské studně. Z neznámých příčin je voda otrávena a několik obyvatel je už z této vody těžce nemocno. Dokud se situace nevyřeší, bude se muset voda dovážet z Karathy.
*podepsán starosta Oleg*
Posted: 20:09 29. Sep 2007
by pepa48
*pod varováním je pripojen další papír*
Pokud se urychleně najde v Ivory nějaký dobrovolník, který by mohl najít a požádat druidy v Dorenském hvozdě o pomoc, Ivory mu bude velice zavázána.
Posted: 15:28 09. Oct 2007
by pepa48
*na nástěnce visí další papír*
Na vědomost se dává, že po hrozivé události s naší studnou podlehli těžké otravě dva Ivorští občané a ani kněz Toman už jim nedokázal pomoci. Několik občanů vyrazilo dobrovolně najít Druidy kamsi do Dorenských lesů, když se nenašel žádný nebojácný odvážlivec z řad poutníků a dobrodruhů. Přejme jim alespoň hodně zdaru a ať se náš problém již brzy vyřeší.
*podepsán starosta Oleg*