Page 1 of 4
VYŘEŠENO: Nejde se mi připojit
Posted: 15:10 27. Jan 2012
by monstera
Nedaří se najít server, hlásí timeout v době kdy se hraje.
totéž se týká syna který hrál jako HUHULAK
Monstera
Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to
Posted: 15:22 27. Jan 2012
by kucik
Nevidím v logu žádný pokus o připojení z tvé IP, ani s tvým jménem od 28. 08. 2011.
Vidíš v oblíbených/historii modře server thalie?
A nemyslíš tím náhodou připojení na master server?
Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to
Posted: 15:56 27. Jan 2012
by monstera
kucik wrote:Nevidím v logu žádný pokus o připojení z tvé IP, ani s tvým jménem od 28. 08. 2011.
Vidíš v oblíbených/historii modře server thalie?
A nemyslíš tím náhodou připojení na master server?
Marně se stále pokouším připojit. Od mého připojení v srpnu došlo k tomu, že jsem byl nucen reinstalovat Windows, tak jestli v tom není nějaká zrada. Nainstalovali jsme změněné hak, tlk a hudbu, avšak to nepomohlo. IP máme nastaveno nekontrolovat.
Historie a oblíbené díky reinstalaci Win server Thalie neobsahují.
Co je master server nevím.
Pokusy o připojení jsme prováděli stejně, jako jsme se připojovali před tím.
Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to
Posted: 16:10 27. Jan 2012
by monstera
monstera wrote:kucik wrote:Nevidím v logu žádný pokus o připojení z tvé IP, ani s tvým jménem od 28. 08. 2011.
Vidíš v oblíbených/historii modře server thalie?
A nemyslíš tím náhodou připojení na master server?
Marně se stále pokouším připojit. Od mého připojení v srpnu došlo k tomu, že jsem byl nucen reinstalovat Windows, tak jestli v tom není nějaká zrada. Nainstalovali jsme změněné hak, tlk a hudbu, avšak to nepomohlo. IP máme nastaveno nekontrolovat.
Historie a oblíbené díky reinstalaci Win server Thalie neobsahují.
Co je master server nevím.
Pokusy o připojení jsme prováděli stejně, jako jsme se připojovali před tím.
Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to
Posted: 16:13 27. Jan 2012
by monstera
jeste bych dodal ze nevidim ani ostatni servery kdys dam online hrani
Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to
Posted: 16:19 27. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
monstera wrote:jeste bych dodal ze nevidim ani ostatni servery kdys dam online hrani
Nebrani ti pripojeni NWN k netu firewall nebo jina ochrana?
Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to
Posted: 16:26 27. Jan 2012
by kucik
Můžeš mi to krok za krokem popsat?
1. Spustíš nwn
2. Klikneš na multiplayer
3. Vidíš obrazovku s tvejma přihlašovacíma údajema. Klikneš na OK.
3. Protože bioware servery už neběží, napíše ti to, že jsou servery nedostupné.
4. Klineš na cancel.
5. klikneš na hru po internetu.
6 Klikneš na oblíbené/historii a tam vidíš Thalii
7. Zaklikáš na Thalii a vidíš svoje postavy.
Teď k jaké fázi jsise dostal?
Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to
Posted: 16:28 27. Jan 2012
by monstera
nebrani
Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to
Posted: 16:40 27. Jan 2012
by monstera
az k 6 ale thalii a nic jinyho tam nevidim
a kdys dam pripojit primo tak mi to napise server time out
Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to
Posted: 16:41 27. Jan 2012
by Czech_Luthor
A funguje ti správně internet?
Popř. máš nainstalovaný gamespy?
Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to
Posted: 16:41 27. Jan 2012
by kucik
A do té adresy, když dáváš připojit, přímo píšeš co? thalie.pilsfree.cz:5121 ?
CzechLuthor: K čemu GameSpy probůh?
Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to
Posted: 16:42 27. Jan 2012
by Czech_Luthor
K čemu GameSpy? Vim, že já měl s tím problémy, že jsem se bez GameSpy nemohl připojit... Tedy fungovalo to dřív, nevím jestli je to takhle i teď...
Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to
Posted: 16:50 27. Jan 2012
by monstera
nejdriv sem to tam psal bez :5021
a tedka sem to tam dal ale furt timeout
Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to
Posted: 16:53 27. Jan 2012
by monstera
game spy asi uz nemam
Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to
Posted: 16:55 27. Jan 2012
by kucik
Co když si otevřeš příkazovou řádku a napíšeš "ping thalie.pilsfree.cz" ?
Můžeš se připojit na jakýkoliv jiný server?