Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Huhulák se chce připojit a nejde to

Posted: 21:22 29. Jan 2012
by monstera
Pokud je problém v tom, že ze stejného počítače chceme hrát oba, jak Monstera ( otec ) tak Huhulak ( syn ), tak ten byl již v dávných dobách řešen a fungovalo to. Nevím ovšem jak .....

a tedka mi na account huhulak vubec nejde pripojit ke servru pise to:
chyba pripojeni spojeni selhalo (timeout)
account monstera pritom funguje

Re: Huhulák se chce připojit a nejde to

Posted: 21:31 29. Jan 2012
by Derken-
A měníš si keye?

Re: Huhulák se chce připojit a nejde to

Posted: 01:08 30. Jan 2012
by huhulak
uz funguje bylo potreba zmenit keye

Re: Huhulák se chce připojit a nejde to

Posted: 01:09 30. Jan 2012
by Bruciacullo
:mrgreen: :roll:

Re: Huhulák se chce připojit a nejde to

Posted: 12:21 30. Jan 2012
by kucik
Podle logů ho to do hry normálně pustilo.

Re: Huhulák se chce připojit a nejde to

Posted: 15:58 30. Jan 2012
by huhulak
Zdar, do hry sem se dostal jako huhulak az vcera po zmene klicu, driv sme behali oba na stejny klice, kdystak to budem menit, skusim to tam stou spravnou ip, tu sem nemenil ( pokud je to serverova ip), je mozny ze kdys sem se prihlasoval na veb s huhulakem tak sem na ip serveru nekoukal, takze se mohla po ty dobe z menit,
mame tam nekontrolovat ip adresu bo ji mame pohyblivou

do hry me to poustelo ale kdys sem se logoval na svet tak to neslo

Re: Huhulák se chce připojit a nejde to

Posted: 16:21 30. Jan 2012
by kucik
Na obou účtech máte vyplněnou IP úplně mimo. Napřed musíš opravit ip adresu na obou účtech a pak tam nastav stejné klíče.

Re: Huhulák se chce připojit a nejde to

Posted: 16:32 01. Apr 2012
by monstera
kucik wrote:Na obou účtech máte vyplněnou IP úplně mimo. Napřed musíš opravit ip adresu na obou účtech a pak tam nastav stejné klíče.

Zdar tak sem nastavil nasi ip na obou uctech stejnou, ale u monstery kdys dam aktualni cd key tak mi to pise ze:vas 1.(nwn) cd key pouziva huhulak
a kdys dam aktualizovat tak ho nevezme

Re: Huhulák se chce připojit a nejde to

Posted: 17:02 01. Apr 2012
by Maya
monstera wrote:
kucik wrote:Na obou účtech máte vyplněnou IP úplně mimo. Napřed musíš opravit ip adresu na obou účtech a pak tam nastav stejné klíče.

Zdar tak sem nastavil nasi ip na obou uctech stejnou, ale u monstery kdys dam aktualni cd key tak mi to pise ze:vas 1.(nwn) cd key pouziva huhulak
a kdys dam aktualizovat tak ho nevezme
Musíš u huhulaka změnit Key....

Pokud máš třeba key začínající oroginálně na 4A231-23241-5HLS-4LLS (vymýšlím si) tak ho změn na 5B131-23241-5HLS-4LLS a dej aktualizovat, pak oroginální dej na monsteře a mělo by to fungovat...
Nesmi být dva stejné u dvou acc, jinak to nepujde, musíte si udělat jeden neutrální který bude pro nepoužívaný acc

Re: Huhulák se chce připojit a nejde to

Posted: 11:14 02. Apr 2012
by kucik
monstera wrote: Zdar tak sem nastavil nasi ip na obou uctech stejnou, ale u monstery kdys dam aktualni cd key tak mi to pise ze:vas 1.(nwn) cd key pouziva huhulak
a kdys dam aktualizovat tak ho nevezme
V jedné IP adrese byly nějaké znaky, které tam nepatří, takže stejné nebyly. IP adresu jsem opravil, takže už by to mělo jít nastavit.

Re: Huhulák se chce připojit a nejde to

Posted: 15:50 03. Apr 2012
by monstera
kucik wrote:
monstera wrote: Zdar tak sem nastavil nasi ip na obou uctech stejnou, ale u monstery kdys dam aktualni cd key tak mi to pise ze:vas 1.(nwn) cd key pouziva huhulak
a kdys dam aktualizovat tak ho nevezme
V jedné IP adrese byly nějaké znaky, které tam nepatří, takže stejné nebyly. IP adresu jsem opravil, takže už by to mělo jít nastavit.

diky du to nastavit