Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Realie
Posted: 13:36 01. Feb 2012
by Radim
Otázka přímo pro DG.
Prosím tě jsou někde nějaké zmínky přímo o Aggaru.Hledáme na foru i webu a nikde nic.Máme na to mini Q a to info by se nám hodilo.
Re: Realie
Posted: 13:40 01. Feb 2012
by Maya
Psala jsem ti ve hře, napište do Pm až budete chtít pokračovat, připravím si to, neboj

Re: Realie
Posted: 13:42 01. Feb 2012
by Radim
Já vím Mayo,ale stejně by to chtělo mít tohle info zakomponovaný v reáliích když už to místo stojí
edit: my už na tom makáme

Re: Realie
Posted: 13:46 01. Feb 2012
by Maya
Poslala jsem ti PM s těma realiema, tohle nejsou extra známý a důležitý realie co vím, je to část historie drowů a duergarů..
Re: Realie
Posted: 13:52 01. Feb 2012
by Radim
Skvělé to je přesně co sem chtěl vědět a tušil jsem,že Aggar nemá drowí původ.
Re: Realie
Posted: 20:39 02. Feb 2012
by Práček
a lze ty realie zveřejnit? jsou ofico, nebo byMaya? taky jsem kdys hledal něco o agarru a nic jsme nikde nenašel...
Re: Realie
Posted: 20:40 02. Feb 2012
by Derken-
Možná by bylo dobré ty "utajenější" dát na foru Podtemna a ne veřejně.
Re: Realie
Posted: 20:52 02. Feb 2012
by -darkvision-
Otázka na DG, co se týče reálií down, budou se nějak ještě upravovat? Nebo plánuje se něco? Či tak?
Díky moc.
Re: Realie
Posted: 23:25 03. Feb 2012
by DenGrasse
Zatím ne.