Page 1 of 2
Překupník ve Svazu Karathských obchodníků
Posted: 10:34 03. Feb 2012
by Aulus
Zdravím,
nevím, jestli je to jen můj problém nebo dělám někde chybu, ale když jsem chtěl prodat zboží u překupníka v Karathě, nastala tahle chyba. Překupník mi po předání věcí do truhly řekl cenu za jednotlivé kusy a taky si totot zboží z truhly vzal, ale nedal mi za to ani zlaťáček. Jsem tady nový, tak možná dělám něco špatně já, ale tohle mi přišlo fakt divné.
Hezký den přeje,
Aulus
Re: Překupník ve Svazu Karathských obchodníků
Posted: 10:36 03. Feb 2012
by -RoF-
Aulus wrote:Zdravím,
nevím, jestli je to jen můj problém nebo dělám někde chybu, ale když jsem chtěl prodat zboží u překupníka v Karathě, nastala tahle chyba. Překupník mi po předání věcí do truhly řekl cenu za jednotlivé kusy a taky si totot zboží z truhly vzal, ale nedal mi za to ani zlaťáček. Jsem tady nový, tak možná dělám něco špatně já, ale tohle mi přišlo fakt divné.
Hezký den přeje,
Aulus
Ahoj ahoj
zlatáky ti budou odeslány na účet, co máš v bance. Ale až po tom, co někdo ty tebou vložené věci koupí.
Re: Překupník ve Svazu Karathských obchodníků
Posted: 14:57 03. Feb 2012
by Aulus
Díky za odpověď.
Takže dokud nebudu mít 50 tisíc na založení účtu, tak nemá smysl něco překupníkovi prodávat?
Re: Překupník ve Svazu Karathských obchodníků
Posted: 14:59 03. Feb 2012
by Bruciacullo
Účet mají všechny postavy zadarmo

nijak nesouvisí s trezorem na věci
Re: Překupník ve Svazu Karathských obchodníků
Posted: 15:06 03. Feb 2012
by Nalkanar
Trezor stojí 50 tisíc a slouží k usladnění PŘEDMĚTŮ. Účet však požaduje jen minimální vklad 100 zlatých (pokud se nepletu). Jinak viz výše.
Re: Překupník ve Svazu Karathských obchodníků
Posted: 15:08 03. Feb 2012
by rosnicka
nepletes, prvni vklad na ucet je minimalne stovku a pronajmuty trezor v dilnach muzes pouzivat i v kelu ale veci se nepresunuji. do kazdeho co si ulozis tam zustane.
Re: Překupník ve Svazu Karathských obchodníků
Posted: 15:41 03. Feb 2012
by kucik
Presneji 100gp neni nutny prvni vklad, ale nejmensi jakykoliv vklad. Z castky mensi nez 100 se totiz dost spatne oddeluje 1% jako manipulacni poplatek, aniz by bylo nutne sekat zlatku na kusy.
Ale na to, aby ti na ucet chodily penize od prekupnika, si ho nemusis nijak zakladat. Kdyz ucet neni, proste se vytvori.
Re: Překupník ve Svazu Karathských obchodníků
Posted: 03:02 04. Nov 2012
by innfra
Narazil jsem dnes na špatně zobrazenou lvl restrikci u brnění. lvl restrikce říkala požadovaný lvl je 15 a po nákupu skočila na 22.
Takže mi je brnění vcelku k ničemu, protože jsem počítal s tím, že ho nasadím na 15tce. Šlo by to nějak vyreklamovat? Dal jsem za něj všechny úspory co jsem měl.
Re: Překupník ve Svazu Karathských obchodníků
Posted: 05:19 04. Nov 2012
by Prasokralik
innfra wrote:Narazil jsem dnes na špatně zobrazenou lvl restrikci u brnění. lvl restrikce říkala požadovaný lvl je 15 a po nákupu skočila na 22.
Takže mi je brnění vcelku k ničemu, protože jsem počítal s tím, že ho nasadím na 15tce. Šlo by to nějak vyreklamovat? Dal jsem za něj všechny úspory co jsem měl.
obchodník násilím upravuje ceny itemů podle cen které požadují hráči. ILR se nastavuje podle ceny itemu. Někdo tam onu zbroj dal levněji. Proto se jí snížilo ILR ale jen po dobu co bude u překupníka. Tak to bohužel funguje.
Re: Překupník ve Svazu Karathských obchodníků
Posted: 10:51 04. Nov 2012
by innfra
oki, dík, alespoň teď vim jak ta lvl restrikce funguje.
Pořešim si to IC nějak.
Re: Překupník ve Svazu Karathských obchodníků
Posted: 02:01 07. Jul 2013
by slencak
U překupníka jsem měl na prodej zhruba 8 reálných dní helmu z mitrilu s velmistrovskou kůži za cca 40k.
Dnes jsem si všimnul že je helma fuč,ale peníze za prodej na účtě nejsou.
Dám mu dva dny na převod, pak mu oholím řiť sekerou

Re: Překupník ve Svazu Karathských obchodníků
Posted: 07:38 07. Jul 2013
by soul1
ktomu mam taky otazku... kde ty penize zamiři když hrač nema učet v bance?

nějak jsem si nevšimnul že bych dostal moje zlatky za dyku ktera tam včera zmizla s prodeje
Re: Překupník ve Svazu Karathských obchodníků
Posted: 07:43 07. Jul 2013
by Aulus
soul1 wrote:ktomu mam taky otazku... kde ty penize zamiři když hrač nema učet v bance?

nějak jsem si nevšimnul že bych dostal moje zlatky za dyku ktera tam včera zmizla s prodeje
Účet v bance mají úplně všechny postavy již od svého založení, takže pokud tvou věc u překupníka někdo odkoupil, na účtu by s měly objevit peníze.
Re: Překupník ve Svazu Karathských obchodníků
Posted: 07:53 07. Jul 2013
by soul1
ah tak to bylo asi něco jineho v bance za těch 50k. dobře diky hehe až je budu potřebovat tak se tam podivam

Re: Překupník ve Svazu Karathských obchodníků
Posted: 08:01 07. Jul 2013
by Aulus
soul1 wrote:ah tak to bylo asi něco jineho v bance za těch 50k. dobře diky hehe až je budu potřebovat tak se tam podivam

Pročti si tohle vlákno, já se před rokem a půl ptal na to samé.
Opravdu je někdy dobré číst, co už bylo zodpovězeno, než se na to znovu ptát.
