Page 1 of 1

Nejde se připojit

Posted: 13:31 03. Feb 2012
by Bziik
Zdravim,pořidil jsem si novy NB...nainstaloval NWN a dal tam vše co tam patři.Ale když spustim hru tak se mi v okně připojeni neobjevi Thalie.prostě tam nic neni,žadny server. :(.Mam na NB 7 winy.Poradi někdo , Diky :)

Re: Nejde se připojit

Posted: 13:33 03. Feb 2012
by kucik
Klikni na direct connection a napis thalie.pilsfree.cz:5121

Re: Nejde se připojit

Posted: 13:36 03. Feb 2012
by Bziik
kucik wrote:Klikni na direct connection a napis thalie.pilsfree.cz:5121
Diky kuciku :)

Re: Nejde se připojit

Posted: 14:04 03. Feb 2012
by Derken-
kucik wrote:Klikni na direct connection a napis thalie.pilsfree.cz:5121
Stačí psát jen thalie.pilsfree.cz ne? Nebo mě to alespoň funguje :)

Re: Nejde se připojit

Posted: 14:35 03. Feb 2012
by kucik
Nejsem si jistej. Monsterovi to pry nefungovalo.

Re: Nejde se připojit

Posted: 00:23 04. Feb 2012
by Bziik
kuciku ještě jeden dotazek...neviš jak zistit heslo na forko k memu nicku ? Jak to mam na starym no´tasu tak jsem ho už za ty leta zapoměl :D A zaboha si nemohu na něj vzpomenout :(

Re: Nejde se připojit

Posted: 00:24 04. Feb 2012
by kucik
Co treba otevrt spravce hesel?

Re: Nejde se připojit

Posted: 00:55 04. Feb 2012
by Bziik
kucik wrote:Co treba otevrt spravce hesel?
A jo,no nikdy jsem to nepotřeboval a uplně jsem na to pozapoměl...diky :)