Page 1 of 1
Výkupčí trofeji v Olath
Posted: 13:34 03. Feb 2012
by Zindo
Někdo už se o tom zmiňoval v jiné diskuzi. Rád bych na to poukázal. Nejspíše nešlo jen o ojedinělý případ.
Dnes jsme donesli trofej mitrilového golema, výkupčí poděkoval, nabídku za trofej zrušil. Peníz nevyplatil a trofej mě zůstala v baglu.
Něco u něj bude špatně, kdyby se na to někdo mohl podívat. A kdyby nějaké DM bylo ochotno, můžu poslat screen a předat trofej Dm výkupčímu. Docela škoda takových peněz a ještě taková dálka.
Děkuji a pěkný den
Re: Výkupčí trofeji v Olath
Posted: 13:42 03. Feb 2012
by kucik
Placni sem screen. Aspon se bude lip hledat chyba.
Re: Výkupčí trofeji v Olath
Posted: 13:45 03. Feb 2012
by Derken-
Trofej jsme donesli my, nebyla ještě 24 hodin stará (Padnul někdy včera kolem půlnoci)
Re: Výkupčí trofeji v Olath
Posted: 13:48 03. Feb 2012
by -darkvision-
Trofej jsem donesl já, toho bosse jsem zabil kolem půlnoci. Trofej si nechal, bo jsem šel spát. A dnes ráno zjistil že se loví, tak jsem ji tam dal.
Re: Výkupčí trofeji v Olath
Posted: 13:50 03. Feb 2012
by Zindo
Nepokládal jsem otazku, aby řekl co se loví, to už jsem věděl.
Pak jen poděkoval a nic se nestalo, jen zrušil nabídku, to tam vidět je.
Re: Výkupčí trofeji v Olath
Posted: 13:51 03. Feb 2012
by Zindo
Pak by ale něděkoval, jen by napsal, že pro něj nic nemam.
Re: Výkupčí trofeji v Olath
Posted: 13:53 03. Feb 2012
by Zindo
Ale jestli to tak je tak Okej, nebral jsem, že to tam hodí nekdo jinej. Holt kapku nás zdrželo DM, než jsme se mohli vrátit

Tak se omlouvám za zbytečný příspěvek.
Máte pravdu, píše tu hlášku pokaždé. Můžete smazat jako vyřešeno

Re: Výkupčí trofeji v Olath
Posted: 13:55 03. Feb 2012
by -darkvision-
Ja tam prisel, rekl ze se lovi golem, tak jsem rekl ze pro nej neco mam. Vzal mi golema, dal mi 128k, a pak uz rikal ze nic nelovi ..
Evidentne si prisel až po mě proste. Jakmile mu das trofej, tak pak mu tu samou nemuzes dat uz podruhy.