Page 1 of 1

Výkupčí trofeji v Olath

Posted: 13:34 03. Feb 2012
by Zindo
Někdo už se o tom zmiňoval v jiné diskuzi. Rád bych na to poukázal. Nejspíše nešlo jen o ojedinělý případ.

Dnes jsme donesli trofej mitrilového golema, výkupčí poděkoval, nabídku za trofej zrušil. Peníz nevyplatil a trofej mě zůstala v baglu.

Něco u něj bude špatně, kdyby se na to někdo mohl podívat. A kdyby nějaké DM bylo ochotno, můžu poslat screen a předat trofej Dm výkupčímu. Docela škoda takových peněz a ještě taková dálka.
Děkuji a pěkný den

Re: Výkupčí trofeji v Olath

Posted: 13:42 03. Feb 2012
by kucik
Placni sem screen. Aspon se bude lip hledat chyba.

Re: Výkupčí trofeji v Olath

Posted: 13:45 03. Feb 2012
by Derken-
Trofej jsme donesli my, nebyla ještě 24 hodin stará (Padnul někdy včera kolem půlnoci)

Re: Výkupčí trofeji v Olath

Posted: 13:48 03. Feb 2012
by -darkvision-
Trofej jsem donesl já, toho bosse jsem zabil kolem půlnoci. Trofej si nechal, bo jsem šel spát. A dnes ráno zjistil že se loví, tak jsem ji tam dal.

Re: Výkupčí trofeji v Olath

Posted: 13:50 03. Feb 2012
by Zindo
Nepokládal jsem otazku, aby řekl co se loví, to už jsem věděl.
Pak jen poděkoval a nic se nestalo, jen zrušil nabídku, to tam vidět je.

Re: Výkupčí trofeji v Olath

Posted: 13:51 03. Feb 2012
by Zindo
Pak by ale něděkoval, jen by napsal, že pro něj nic nemam.

Re: Výkupčí trofeji v Olath

Posted: 13:53 03. Feb 2012
by Zindo
Ale jestli to tak je tak Okej, nebral jsem, že to tam hodí nekdo jinej. Holt kapku nás zdrželo DM, než jsme se mohli vrátit ;)
Tak se omlouvám za zbytečný příspěvek.

Máte pravdu, píše tu hlášku pokaždé. Můžete smazat jako vyřešeno :)

Re: Výkupčí trofeji v Olath

Posted: 13:55 03. Feb 2012
by -darkvision-
Ja tam prisel, rekl ze se lovi golem, tak jsem rekl ze pro nej neco mam. Vzal mi golema, dal mi 128k, a pak uz rikal ze nic nelovi ..

Evidentne si prisel až po mě proste. Jakmile mu das trofej, tak pak mu tu samou nemuzes dat uz podruhy.