Page 1 of 14
Literární koutek
Posted: 23:16 07. Feb 2012
by G-ladiator
Dávám si teď pauzu od literatury faktu a odpočívám u série Zombie Fallout

Re: Literární koutek
Posted: 23:20 07. Feb 2012
by Prasokralik
Thalijské Fórum, obzvlášť kapitola "Spam" je povznášející čtivo.
Re: Literární koutek
Posted: 00:02 08. Feb 2012
by Maya
Re: Literární koutek
Posted: 00:03 08. Feb 2012
by Absinthorix
Zombie a Fallout? Moje dvě oblíbená slova v jednom názvu? Co to je? Kde to je a o čem to je?
Já si konečně koupil posledního Lukjaněnka (Načisto) a tím deklaruji, že už ho mám kompletně, vše co mu česky vyšlo...
Re: Literární koutek
Posted: 00:07 08. Feb 2012
by Braenn
Teď jsem dočetla Chrám Matky Boží v Paříži. Dokud mi to cpali coby povinnou četbu, statečně jsem se držela, teď si "povinnou" literaturu přečtu s chutí.
Absinthorix - Lukjaněnko je super. Celý. Máš mou závist, že ti leží doma:(
Re: Literární koutek
Posted: 00:10 08. Feb 2012
by Absinthorix
Načisto mám na kolejích, ale on mi doma jen tak neleží... pročítám si ho průběžně

Třeba "Zlá doba pro draky" je od něj úplně skvělé dílko ve spolupráci s tím druhým autorem (Pěrumov? nebo tak nějak)
Edit: Snílkům a příznivcům draků (a částečně i steam punku) můžu jen doporučit
Re: Literární koutek
Posted: 00:21 08. Feb 2012
by Braenn
Absinthorix wrote:Načisto mám na kolejích, ale on mi doma jen tak neleží... pročítám si ho průběžně

Třeba "Zlá doba pro draky" je od něj úplně skvělé dílko ve spolupráci s tím druhým autorem (Pěrumov? nebo tak nějak)
Edit: Snílkům a příznivcům draků (a částečně i steam punku) můžu jen doporučit
Ty draky bys mi půjčil, že jo?
P.S. Pro příznivce zábavných a chytrých scífek doporučuji sérii Milese Vorkosigana:
http://www.legie.info/kniha/2297-ucednik-valky
Re: Literární koutek
Posted: 00:28 08. Feb 2012
by G-ladiator
Absinthorix wrote:Zombie a Fallout? Moje dvě oblíbená slova v jednom názvu? Co to je? Kde to je a o čem to je?
Toto. Je to o americké rodince uprostřed zombie apokalypsy. Nějak mi tam vadí, jak jsou zombie presentované, ale ne natolik, abych to nečetl
Braenn, myslíš, že bys mi mohla půjčit Malevil, pokud ho ještě máš?

Re: Literární koutek
Posted: 00:44 08. Feb 2012
by Molly23
Zrovna dočítám Potopu od Sienkievicze. Pak se z historie odskočím do budoucnosti na Metro 2034!
Re: Literární koutek
Posted: 00:45 08. Feb 2012
by G-ladiator
Dej pak vědět, jaké to je. 2033 jsem četl a byl jsem spokojen

Re: Literární koutek
Posted: 02:15 08. Feb 2012
by J.F.Payne
Leo Strauss: Obec a člověk.
Re: Literární koutek
Posted: 06:21 08. Feb 2012
by rosnicka
a sakra, ja ted nemam cas cist tak knizky posloucham . naposled den trifidu
Re: Literární koutek
Posted: 07:20 08. Feb 2012
by Pajule
já čtu A uzřela oslice anděla od Nick(a) Cave(ho) a přes víkend musim přelouskat Revizora od Gogola a Malostranské povídky od Nerudy

Re: Literární koutek
Posted: 07:34 08. Feb 2012
by -RoF-
No já nedávno četl
Legendy: Draci, což je asi 27 povídek od různých autorů, některé příběhy moc pěkné

.
Ted čtu
Povídky o ženách , které napsal Guy de Mauoassant

Re: Literární koutek
Posted: 09:16 08. Feb 2012
by Theogil I
Tvorba pana Jiřího Kulhánka:
Noční klub
Vyhlídka na věčnost
Cesta krve
Vládci strachu
Divocí a zlí
Stroncium
Seřazeno dle vlastní obliby, obzvláště Noční klub a Cesta krve je řádně ohmataná a Vyhlídka na věčnost jakožto nejnovější počin je bude následovat.
