Page 1 of 14

Literární koutek

Posted: 23:16 07. Feb 2012
by G-ladiator
Dávám si teď pauzu od literatury faktu a odpočívám u série Zombie Fallout :)

Re: Literární koutek

Posted: 23:20 07. Feb 2012
by Prasokralik
Thalijské Fórum, obzvlášť kapitola "Spam" je povznášející čtivo.

Re: Literární koutek

Posted: 00:02 08. Feb 2012
by Maya
Já se teď snažím prolouskat se tímto...Už potřetí.. :mrgreen:
http://www.kosmas.cz/knihy/126448/tibet ... e-a-smrti/

Re: Literární koutek

Posted: 00:03 08. Feb 2012
by Absinthorix
Zombie a Fallout? Moje dvě oblíbená slova v jednom názvu? Co to je? Kde to je a o čem to je?

Já si konečně koupil posledního Lukjaněnka (Načisto) a tím deklaruji, že už ho mám kompletně, vše co mu česky vyšlo...

Re: Literární koutek

Posted: 00:07 08. Feb 2012
by Braenn
Teď jsem dočetla Chrám Matky Boží v Paříži. Dokud mi to cpali coby povinnou četbu, statečně jsem se držela, teď si "povinnou" literaturu přečtu s chutí.

Absinthorix - Lukjaněnko je super. Celý. Máš mou závist, že ti leží doma:(

Re: Literární koutek

Posted: 00:10 08. Feb 2012
by Absinthorix
Načisto mám na kolejích, ale on mi doma jen tak neleží... pročítám si ho průběžně :) Třeba "Zlá doba pro draky" je od něj úplně skvělé dílko ve spolupráci s tím druhým autorem (Pěrumov? nebo tak nějak)

Edit: Snílkům a příznivcům draků (a částečně i steam punku) můžu jen doporučit

Re: Literární koutek

Posted: 00:21 08. Feb 2012
by Braenn
Absinthorix wrote:Načisto mám na kolejích, ale on mi doma jen tak neleží... pročítám si ho průběžně :) Třeba "Zlá doba pro draky" je od něj úplně skvělé dílko ve spolupráci s tím druhým autorem (Pěrumov? nebo tak nějak)

Edit: Snílkům a příznivcům draků (a částečně i steam punku) můžu jen doporučit
Ty draky bys mi půjčil, že jo?

P.S. Pro příznivce zábavných a chytrých scífek doporučuji sérii Milese Vorkosigana: http://www.legie.info/kniha/2297-ucednik-valky

Re: Literární koutek

Posted: 00:28 08. Feb 2012
by G-ladiator
Absinthorix wrote:Zombie a Fallout? Moje dvě oblíbená slova v jednom názvu? Co to je? Kde to je a o čem to je?
Toto. Je to o americké rodince uprostřed zombie apokalypsy. Nějak mi tam vadí, jak jsou zombie presentované, ale ne natolik, abych to nečetl :)

Braenn, myslíš, že bys mi mohla půjčit Malevil, pokud ho ještě máš? :)

Re: Literární koutek

Posted: 00:44 08. Feb 2012
by Molly23
Zrovna dočítám Potopu od Sienkievicze. Pak se z historie odskočím do budoucnosti na Metro 2034!

Re: Literární koutek

Posted: 00:45 08. Feb 2012
by G-ladiator
Dej pak vědět, jaké to je. 2033 jsem četl a byl jsem spokojen :)

Re: Literární koutek

Posted: 02:15 08. Feb 2012
by J.F.Payne
Leo Strauss: Obec a člověk.

Re: Literární koutek

Posted: 06:21 08. Feb 2012
by rosnicka
a sakra, ja ted nemam cas cist tak knizky posloucham . naposled den trifidu

Re: Literární koutek

Posted: 07:20 08. Feb 2012
by Pajule
já čtu A uzřela oslice anděla od Nick(a) Cave(ho) a přes víkend musim přelouskat Revizora od Gogola a Malostranské povídky od Nerudy :)

Re: Literární koutek

Posted: 07:34 08. Feb 2012
by -RoF-
No já nedávno četl Legendy: Draci, což je asi 27 povídek od různých autorů, některé příběhy moc pěkné :wink: .

Ted čtu Povídky o ženách , které napsal Guy de Mauoassant :wink:

Re: Literární koutek

Posted: 09:16 08. Feb 2012
by Theogil I
Tvorba pana Jiřího Kulhánka:
Noční klub
Vyhlídka na věčnost
Cesta krve
Vládci strachu
Divocí a zlí
Stroncium

Seřazeno dle vlastní obliby, obzvláště Noční klub a Cesta krve je řádně ohmataná a Vyhlídka na věčnost jakožto nejnovější počin je bude následovat. :D