Page 1 of 1

Bárdská píseň

Posted: 17:50 27. Sep 2007
by Parlachin
Mám bárda na 8 úrovni z maximálním uměním.
Píseň by měla přidávat navíc +8 životů a +1 hod na útok - ani jeden z těchto bonusů nedává, ale přitom prokletá píseň těch 8 životů bere.

Prosím o vyjádření - pochopil bych, že to těch 8 životů nedá nad maximum(ale mělo by, dle nezměněných NWN), ale rozhodně víc mě vadí ten další bonus k útoku.

Děkuji

Posted: 18:06 27. Sep 2007
by photter
Seš si jistej ?
Já mám 10 lvlů barda a dostávám, co mám...nevím, jak sem to měl na vosmým, zase to tak moc nesleduju ale zdá se mi to OK...

Posted: 13:16 28. Sep 2007
by OneIceOne
Jakou máš hodnotu umění aktuálně?...Jinak si to porovnej s tabulkou, protože na 8 lvl barda můžeš mít útok +2 atd.

Posted: 14:11 28. Sep 2007
by Parlachin
No na 8 lvl je daných 11 umění + bonusy za charismu a tak = 15 umění(nepoužívám věci na navýšení).
Jde o to, že proklatá píseň stopro funguje(viditelně nepřátele připraví o 8 hp), ale dobrá píseň ty životy ani útočný bonus nedává.

Posted: 18:29 28. Sep 2007
by Fidorka
Hihi...jediné co je z toho teď jasné je , že si strašný umělec ! :lol: Tvoje hudba jen zraňuje ušní bubínky a nikoho nemotivuje k velkým činům. :twisted: :twisted:

Zkus víc trénovat hudbu po hospodách a né ji jen používat jako bitevní katapult. :P

Posted: 19:04 29. Sep 2007
by Parlachin
Taaaak a už to funguje*nechápavě pokrčí rameny*.

Ale jinak hradby hlasem zatím nezbořím, ale jestli mě to někdo zajistí :wink: tak juhuuuu.
Ale jinak uznávám hra na nástroj a nebo zpěv není má silná stránka, však jsem se ani nedostal k učitelům abych započal z učením :( (viz. popisek postavy). Zase na druhou stranu se takhle dobře sklízí klouby a nebudou mě ostatní unášet kvůli osobnímu vystoupení :D, že Fidorko.

Přesto všem děkuji za ochotu