Page 1 of 8

Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 15:10 10. Feb 2012
by Rejty
JARNÍ SRAZ THALIE


Termín:

- Podzimní sraz se uskuteční v sobotu 14. 4. 2012.


Místo konání:

- Restaurace *BUDE UPŘESNĚNO PODLE POČTU ÚČASTNÍKŮ* v Plzni.
- Stůl bude zamluven podle počtu účastníků.
- FB: http://www.facebook.com/events/30120529 ... ext=create


Přespání:

- Opět je možno přespat na klubovně ve vlastním spacáku a na vlastní karimatce za cenu 50 Kč / osoba za noc. Je nutné se nahlásit předem.
- Adresa je Hálkova 46. Jde se po schodech pět pater až do podkroví, v domě bydlí nájemníci, takže při přesunu v nočních hodinách prosím o klid.
- Mapa: http://www.mapy.cz/#x=13.365773&y=49.74 ... 1.199633_6


Jedou :mus_3: :

- Rejty, Igor, Molly, Koninho87, Czech_Luthor, kokosak, Fredy, Fox, Berserk, Kucik, Theogil, Awadar

* Modře - spí na klubovně.


Nejedou :weap_90: :

-

Doprava: :var_49:

-

!!!Hlasujte a pište prosím, kdo jedete, ať vím, pro kolik lidí mám zamluvit hospodu, sraz se blíží!!!

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 15:13 10. Feb 2012
by Shaman88
Tož dorazím...
Zase vlakem z prajzké.....
A spát tam tež budu vte klubovně.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 16:00 10. Feb 2012
by igor
Taky jdu.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 16:10 10. Feb 2012
by jachyra
:D keby tam bola možnosť ísť na 3 dni a našli by sa ešte 2-3ja ľudia, čo by šli so mnou v aute, tak i ja bych došla :D

EDIT: pre nás diaľkových členov je to na 2 dni hrozne nevýhodnô a drahô

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 16:10 10. Feb 2012
by mandos
Zatím předběžně dorazím, pokud by mi do toho něco nevběhlo, snad ne :) S tím že bych spal taky v klubovně.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 16:15 10. Feb 2012
by Rejty
jachyra wrote::D keby tam bola možnosť ísť na 3 dni a našli by sa ešte 2-3ja ľudia, čo by šli so mnou v aute, tak i ja bych došla :D
Můžeš dorazit klidně dřív...

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 16:29 10. Feb 2012
by Molly23
Také se předběžně hlásím, také klubovna jako podzimově... Pokud mi do toho něco vlétne dám vědět.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 16:35 10. Feb 2012
by jachyra
Tak ak sa dá ísť skôr, kto by bol po ceste zo Slovenska na ceste Žilina - Praha? :mrgreen: ak sa nájdu 2-3ja ľudia, čo by chceli ísť tiež skôr, tak by cesta vyšla fakt lacno a mohla by som vďaka tomu dôjsť :twisted:

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 19:03 10. Feb 2012
by Braenn
Špatný termín. Jedu/jedeme na dřevárnu.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 20:03 10. Feb 2012
by Pajule
Vzhledem k tomu, že 17. slavim, tak nevim zda přežiju :D pokud jo, tak možná dorazim - záleží na financích a místu konání :) den by měl zatim být volnej co vim

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 20:24 10. Feb 2012
by Bahnak
Bohužel jsem v tomto termínu na zmíněné dřevárně taky.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 20:25 10. Feb 2012
by Molly23
Ajo, tak mě vymažte ze seznamu, také jsem už zaregistrován na oné bitvě... škoda no...

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 20:45 10. Feb 2012
by Derken-
Ja mam doma nemce.. Takze nedorazim.. Tahat ho do Plzně nebudu :)

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 23:55 10. Feb 2012
by Czech_Luthor
Možná dorazím, podle okolností...

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 00:51 11. Feb 2012
by kokosak
Předběžně ano, 3 místa v autě z Práglu.