Page 1 of 1
Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Posted: 18:15 12. Feb 2012
by Nalkanar
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 51#p125051
Nevím jestli se na to někdo díval, navíc to v nebugové sekci může zapadnout, tak to dávám sem.
Zaklínač po relogu přichází o bonusové spelly, které má z bonusů do charisma z itemů. Neděje se to u jiných povolání, jen zaklínače. Nejde tam o subrasy.
Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Posted: 20:08 12. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Nalkanar wrote:http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?p=125051#p125051
Nevím jestli se na to někdo díval, navíc to v nebugové sekci může zapadnout, tak to dávám sem.
Zaklínač po relogu přichází o bonusové spelly, které má z bonusů do charisma z itemů. Neděje se to u jiných povolání, jen zaklínače. Nejde tam o subrasy.
Bard ma stejny problem : ). Pokud se nepletu i dalšim povoláním vypadnu kouzla napřiklad pokud maji sloty na itemu atp.
Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Posted: 20:15 12. Feb 2012
by Nalkanar
Mě bylo řečeno kněžkou, paladinkou a bardy, že ten problém nemají. Např. pokud při plném narestění jim spadne hra, tak mají pořád stejně kouzel.
Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Posted: 20:20 12. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Nalkanar wrote:Mě bylo řečeno kněžkou, paladinkou a bardy, že ten problém nemají. Např. pokud při plném narestění jim spadne hra, tak mají pořád stejně kouzel.
Je to mozne....ale kazdopadne u Sin ten problem mam....vse co mam za bonus mi po odlognuti vypadne. Stejne tak pokud menim itemy na char i v pripade ze mi char pri vymene zustava maxnuta.
Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Posted: 20:54 12. Feb 2012
by harlequin_ichtyosis
zakopanej pes je v plasti na charisma, pokud charisma v plasti nahradite sperkama, pak by to melo byt v pohode
Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Posted: 21:04 12. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
harlequin_ichtyosis wrote:zakopanej pes je v plasti na charisma, pokud charisma v plasti nahradite sperkama, pak by to melo byt v pohode
Zakopany pes je celkove v charisme....mne to delaji i sperky, roba, zbrane.......testoval jsem to s kde cim, ale vzdycky ty kouzla vypadnou
Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Posted: 21:10 12. Feb 2012
by Nalkanar
Mám jen šperky.

Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Posted: 21:14 12. Feb 2012
by Shaman88
Je možné že na Thalii je systém proti bugerům který po připojení reequpuje itemy....
Je to na mnoha světech a vše by to vysvětlovalo.
Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Posted: 21:50 12. Feb 2012
by Derken-
Pokud se nepřidával v poslední době, tak není. Moc dobře si pamatuju ty momenty, když natěšenej naskočíš do meteorsetu a jako bouchač jdeš něco vytřískat a ono to vytříská tebe. Projdeš přes chrám a naštvaný odlogneš. Když tě to po jednom dnu trucu přejde a chceš lognout, tak nemůžeš, protože jsi padl pod level a máš na sobě oblečené nepovolené věci. Server tě vůbec nepustí do hry

Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Posted: 21:59 12. Feb 2012
by Nalkanar
Derken- wrote:...Když tě to po jednom dnu trucu přejde a chceš lognout, tak nemůžeš, protože jsi padl pod level a máš na sobě oblečené nepovolené věci. Server tě vůbec nepustí do hry

Tohle je tuším už nějaký ten pátek vyřešené.
Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Posted: 22:01 12. Feb 2012
by Derken-
Nalkanar wrote:
Tohle je tuším už nějaký ten pátek vyřešené.
Fajn, tak to je samozřejmě dobře..

Se omlouvám za spam

Re: Zaklínači - problém s relogem a počtem kouzel
Posted: 22:28 12. Feb 2012
by Decka
Nalkanar wrote:http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?p=125051#p125051
Zaklínač po relogu přichází o bonusové spelly, které má z bonusů do charisma z itemů. Neděje se to u jiných povolání, jen zaklínače. Nejde tam o subrasy.
Já teda nevim, zkoušel jsem lognout svého zaklínače a o žádné sloty na kouzla za bonus charismy z věcí nepřichází, při relogu přichází pouze o bonusové kouzla za bonus charismu z epic featů jako každý jiný caster.