Page 1 of 3
Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 14:24 15. Feb 2012
by -RoF-
Ahojte
uděláme si malé hlasování.
Jaká je vaše oblíbená zbran v NWN na Thalii?
Hlasujte a pište
Diskuze možná.
Hádky do spamu
Díkas
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 14:25 15. Feb 2012
by -RoF-
Pro mě je to samozřejmě meč bastard

Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 14:27 15. Feb 2012
by -RoF-
Doplnil jsem ještě mnišské rukavice.

Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 14:28 15. Feb 2012
by Derken-
Mainchar jedu na bastard takže dávám ten, ale jinak mám mnohem radši kukri a kamy, ale co si budem povídat o jejich využitelnosti od úprav
Edit: A ještě důtky

Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 14:35 15. Feb 2012
by Molly23
Dal jsem jiné, protože se mu hrozně líbí třebas jednoruční kopí a nebýt toho, že nejde vyrobit v craftu tak jedu Vil přes něj. Ale pro mě je to fakt těžké rozhodování, protože mám třeba ted v hlavě námět hned na několik postav a k jedné se hodí kord a dýka, k druhé palcát, k další třeba luk, takže to závisí od toho no. Využitelnost v boji strkám na druhou kolej

.
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 14:36 15. Feb 2012
by Shaman88
Hůl, zásadně hůl. Imba zbraň s nejlepším buffem ve hře.
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 14:49 15. Feb 2012
by Miell
Bič

Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 14:50 15. Feb 2012
by kokosak
Jiné - příspěvky na foru

Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 14:58 15. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Jine.....ostry jazyk, vysoka charisma, pronikave uhrancive oci

Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 15:07 15. Feb 2012
by Nalkanar
Oblíbená zbraň? Uvedl jsem jiné. Proč? No přece lidská zbraň! Neboli dostatečně silná magie.
Miluju cedule typu "zanechte své zbraně u vchodu".
Jinak tak nějak meče - krátký, dlouhý, bastard, obouručka.
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 15:11 15. Feb 2012
by Shaman88
Spíš by měla být otázka, kdo preferuje jiné zbraně než sečné - na které jde dát ostrost.
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 15:23 15. Feb 2012
by Rejty
Nebylo by lepší povolit více možností?
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 15:56 15. Feb 2012
by Pajule
mně se líbí kosa! nikdy jí žádná moje postava neměla, ale přijde mi taková vtipná no. Jít do boje s kosou

Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 16:07 15. Feb 2012
by de Aers
Pajule wrote:mně se líbí kosa! nikdy jí žádná moje postava neměla, ale přijde mi taková vtipná no. Jít do boje s kosou

Pár takových sedláků ve hře je.
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 16:09 15. Feb 2012
by Derken-
Podle mě jsou všichni kosáci už neaktivní

Nebo jsem dlouho žádnou neviděl.