Page 1 of 2

Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 09:48 20. Feb 2012
by Aulus
Díky diskuzi ve SPAMu jsme došli k závěru, že by bylo hezké (i když nepochybně i velmi odvážné), uspořádat menší "konkurenční" sraz i u nás, v zaostalejší části naší konfederace. :twisted:

Padl tu návrh na Brno, ale to samozřejmě nemusí být jediná možnost. Klidně si můžeme udělat sraz i někde jinde, pokud by mělo zájem více lidí z různých měst (nechť si zlé jazyky nechají narážky na toto označení :twisted: ). Koneckonců, srazů můžeme v případě zájmu pořádat i více :wink: .

Tímto bych poprosil všechny zdejší Moravistánce i obyvatele havířského Slezska, kteří by měli zájem se někde srazit (a ne nutně v koloně na D1 :confused: ), aby sem napsali třeba jen kratičký návrh, z kterého se dozvíme, jak moc reálné je pro něj pořádat sraz například v Brně.

Díky všem 8) !

EDIT: Samozřejmě rádi přivítáme i případné zájemce z civilizovaných Čech, pokud by měli zájem :wink: !

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 09:55 20. Feb 2012
by J.F.Payne
Když na výhod od Holešovic začíná fakt exotika... :P

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 10:09 20. Feb 2012
by jachyra
Nakoľko na Slovensku sa už zrazu asi nedočkám, jednoznačne sa rada pridám k tejto (doslova) blízkej variante :mrgreen: hlavne ak by to bola nejaká fajnovo chata, tak by som šla hneď! :D

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 10:15 20. Feb 2012
by Aulus
jachyra wrote:Nakoľko na Slovensku sa už zrazu asi nedočkám, jednoznačne sa rada pridám k tejto (doslova) blízkej variante :mrgreen: hlavne ak by to bola nejaká fajnovo chata, tak by som šla hneď! :D
No fajnovou chatu bych asi měl k dispozici, ale až v Beskydech, což by asi mohlo některým zkomplikovat situaci :twisted: . Ale pokud by to přece jen šlo, mohlo by to být vážně super :wink: !

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 10:24 20. Feb 2012
by jachyra
V topicu o klasickom jarnom zraze Braenn hovorila, že vie o nejakej chate ;) skúste pozrieť, mohlo by to tam byť krásne a pritom je to aj lacné

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 10:27 20. Feb 2012
by Aulus
jachyra wrote:V topicu o klasickom jarnom zraze Braenn hovorila, že vie o nejakej chate ;) skúste pozrieť, mohlo by to tam byť krásne a pritom je to aj lacné
To věřím, zní to dobře :) . Ta chata, kterou nabízím já, se ovšem nepronajímá, jelikož je naše, takže peníze bychom vyhodili jenom za jídlo a pití :wink: . A v Beskydech je to taky krásné. Nachází se v pěkné destinaci pod Velkým Javorníkem :roll: .

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 10:28 20. Feb 2012
by Amber
No... překvapivě bych se taky zúčastnila. :D
Oproti cestě do Čech by to byla časově i finančně reálnější varianta (tedy během školy). :wink:

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 10:31 20. Feb 2012
by jachyra
Aulus wrote:To věřím, zní to dobře :) . Ta chata, kterou nabízím já, se ovšem nepronajímá, jelikož je naše, takže peníze bychom vyhodili jenom za jídlo a pití :wink: . A v Beskydech je to taky krásné. Nachází se v pěkné destinaci pod Velkým Javorníkem :roll: .
:mrgreen: no paráda! tak to je ešte lepšia varianta! BERIEM BERIEM :D a hlavne milujem prírodu, nech sa tam dá urobiť túra a je all ok

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 10:36 20. Feb 2012
by Aulus
Tak je to v horách, takže s túrou by vážně neměl být problém :wink: . Pro začátek třeba výšlap na Javorník (tam a zpět) je asi tak na dvě hodinky (dá se to stihnout i v polovičním čase :D ) .

Byl bych rád, kdyby se nás tam aspoň pár sešlo. Chata je vážně velká - kdybych bral jen postele a gauče, tak se tam na měkkém vyspí kolem 10 lidí a ve spacácích klidně i přes 20 :D . Nicméně to už by asi byl vzhledem k vzdálenosti pro mnoho zdejších hráčů nereálný počet :wink: . Samozřejmě bychom se museli první domluvit na přibližném datu a já bych to pak musel nějak vyjednat doma. Myslím ale, že by to neměl být problém :) .

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 10:51 20. Feb 2012
by Braenn
Beskydy by se mi líbily, ale "trochu z ruky" je tady trochu hodně.
Je supr, že chata je zadarmo (a někdy na déle, třeba o prázdninách, by to bylo ideální), ale obávám se že kombinace délky jízdy a projetého benzínu je příliš velká na víkendovou akci.

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 11:03 20. Feb 2012
by Aulus
No, to máš asi pravdu. Ono by asi bylo celkově lepší udělat tu akci na více dní o prázdninách a dostatečně časově vzdálenou od srazu v Čechách, aby byla hojná účast na obou.

A někdy během jara by se mohl uspořádat nějaký menší sraz třeba taky na chatě nebo klidně i jen někde na den ve městě. A ten by byl pro místní (Moravistánce).

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 11:04 20. Feb 2012
by jachyra
Aulus wrote:No, to máš asi pravdu. Ono by asi bylo celkově lepší udělat tu akci na více dní o prázdninách a dostatečně časově vzdálenou od srazu v Čechách, aby byla hojná účast na obou.

A někdy během jara by se mohl uspořádat nějaký menší sraz třeba taky na chatě nebo klidně i jen někde na den ve městě. A ten by byl pro místní (Moravistánce).
Héééj myslite na slovenskú thalijskú menšinu :mrgreen: víkend by bol v pohode hh, to ani toho plynu sa až tak hrozne neminie (výhoda jazdiť na plyn, nie benzín :P)

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 11:07 20. Feb 2012
by Aulus
Tak uvidíme podle zájemců. Já bych byl klidně pro i pro tu víkendovku :wink: .

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 11:11 20. Feb 2012
by Nalkanar
Na místní sraz bych nadhodil nějaký termín k večeru příští týden. Osobně mi vyhovují pondělky, protože v úterý nemusím vstávat.

Na něco delšího... když to stojí za to, tak není problém dojet aj do Beskyd. :lol:

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 11:14 20. Feb 2012
by Aulus
Nalkanar wrote:Na místní sraz bych nadhodil nějaký termín k večeru příští týden. Osobně mi vyhovují pondělky, protože v úterý nemusím vstávat.
No, tak to zase mi spíš vyhovuje neděle, protože v pondělí mám až na 12. V úterý a středu mám na 8/9 a večery předtím mám vyučování do 8 večer, takže to bychom asi moc nepobyli :D .