Page 1 of 1
Chyba při načítání lokace
Posted: 02:12 25. Feb 2012
by Aulus
Zdravím,
při vyvolávání se mi v lokaci U Skalistého pobřeží sekla hra. Když jsem ji pak chtěl znovu načíst, pokaždé se mi znovu sekla v závěrečné fázi načítání lokace. Vůbec mě nenapadá, co bych s tím měl dělat a prakticky se teď za jednu z postav nemůžu dostat nijak do hry

.
Budu rád za každou radu a pomoc.
Re: Chyba při načítání lokace
Posted: 02:24 25. Feb 2012
by Nalkanar
Vypnout třpytivou vodu?
Re: Chyba při načítání lokace
Posted: 07:04 25. Feb 2012
by kokosak
Restart by to mohl spravit. Pokud ne, může tě zkusit odchytit DM a vyhodit tě z lokace.
Re: Chyba při načítání lokace
Posted: 08:44 25. Feb 2012
by Aulus
kokosak wrote:Restart by to mohl spravit. Pokud ne, může tě zkusit odchytit DM a vyhodit tě z lokace.
Díky moc, restart nakonec pomohl

.
Re: Chyba při načítání lokace
Posted: 18:54 25. Feb 2012
by -darkvision-
Jako u tygra. Snížit detaily na minimum a lognout (ve většině případů tohle vždy zabírá).
Stává se že se ti to ve hře někdy tak nešikovně sejde, že ti hra spadne a za boha nenaloguješ. (Není chyba jen nwn, ale i ostatních onlinovek, stejného charakteru)
Re: Chyba při načítání lokace
Posted: 19:14 25. Feb 2012
by Aulus
No, nakonec to nebyl problém lokace, ale právě toho tygříka. Jen jsem ještě netušil, že je problém v něm.
Re: Chyba při načítání lokace
Posted: 19:55 25. Feb 2012
by Koninho87
Snad nevadí že to píšu sem ale když sem v pískovcových dolech tak mě najednou zmizí postava a sekne se mě celá hra a nemohu lognout.Pomohlo by tedy snížení detailu?
Re: Chyba při načítání lokace
Posted: 10:07 28. Feb 2012
by Koninho87
fakt jo?tak díky za odpověd =)
Re: Chyba při načítání lokace
Posted: 11:17 28. Feb 2012
by kucik
Nevim, jestli ti pomůže snížení detailů. Zkus snížit detaily a pokud to nepomůže, tak snížení detailů nejspíš nepomůže.
Re: Chyba při načítání lokace
Posted: 11:30 28. Feb 2012
by kucik
Napsal jsi DM? Napsal jsi to do chyb pro DM?
Re: Chyba při načítání lokace
Posted: 22:23 29. Feb 2012
by Bahnak
Jen připomenu to co staří mazáci znají:
Na Thalii jsou momentálně jen dvě průserové lokace (alespoň o kterých já vím):

Ivory-střed
Závada: Množství placeblů (zejména na starších mašinkách) načítá pekelně dlouho, může se i stát že se kompl prostě zasekne a odmítá Ivoru naloudovat.
Řešení: Hrnek kávy či čaje a trpělivost

Pískovcové doly
Závada: Ať už za to můžou placebly nebo tam hapruje nějaká featura CEPu, prostě a jednoduše hra v těchto lokacích občas spadne a odmítá se načíst.
Řešení: Ještě více kávy a čaje.
Re: Chyba při načítání lokace
Posted: 22:38 29. Feb 2012
by Shaman88
Pro mě je naprosto průserová lokace hagol chrám - vždy když se v ní přepnu do woken tak mi nwn spadne a když se připojím do hry tak jsem ve hře 2x.
Re: Chyba při načítání lokace
Posted: 22:56 29. Feb 2012
by Bahnak
A já proč jsem pořád škytal, a on to byl Hagolskej chrám, inu tři zní lépe než dvě...
Re: Chyba při načítání lokace
Posted: 22:09 01. Mar 2012
by Lord_Berserk
Shaman88 wrote:Pro mě je naprosto průserová lokace hagol chrám - vždy když se v ní přepnu do woken tak mi nwn spadne a když se připojím do hry tak jsem ve hře 2x.
Nejses sam, pak casto Alwariel - Pristav, Ivory - hospoda a vobcas Karatha - Chramy