Page 1 of 1

Chyba při vyvolání tygra

Posted: 18:44 25. Feb 2012
by Aulus
Zdravím,

nedávno jsem byl nucen zálohovat soubory a přeinstalovat systém. Překopíroval jsem si všechny soubory stažené z Thalie, abych je nemusel celé sosat znovu a všechno funguje jak má. Až na situaci, kdy vyvolám nebeského tygra. V tu chvíli se hra sekne (ve chvíli, těsně před tím než se tygr zobrazí) a pokud tygr zůstane na mapě i po nuceném odlogu, musím čekat na restart, jinak se do hry nedostanu. Zkoušel jsem znovu stáhnout i haky s bestiemi, ale nepomohlo to. Mohl by mi prosím někdo poradit, s jakým souborem je asi problém? Díky moc!

Re: Chyba při vyvolání tygra

Posted: 18:52 25. Feb 2012
by -darkvision-
Sniž si detaily na minimum a zkus lognout. Ten tygr ti nejspis hazi nejakej efekt kterej ti to neutahne.
Jinak se ti to stává jen v tomto případě?

Re: Chyba při vyvolání tygra

Posted: 19:14 25. Feb 2012
by Aulus
Díky za tip, ale tímhle to není. Snížil jsem detaily na minimum a lokace stejně nejde načíst. A není to ani tím, že by to počítač prostě neutáhl, protože před reinstalací mi ten tygr zobrazit šel.