Chyba při vyvolání tygra
Posted: 18:44 25. Feb 2012
Zdravím,
nedávno jsem byl nucen zálohovat soubory a přeinstalovat systém. Překopíroval jsem si všechny soubory stažené z Thalie, abych je nemusel celé sosat znovu a všechno funguje jak má. Až na situaci, kdy vyvolám nebeského tygra. V tu chvíli se hra sekne (ve chvíli, těsně před tím než se tygr zobrazí) a pokud tygr zůstane na mapě i po nuceném odlogu, musím čekat na restart, jinak se do hry nedostanu. Zkoušel jsem znovu stáhnout i haky s bestiemi, ale nepomohlo to. Mohl by mi prosím někdo poradit, s jakým souborem je asi problém? Díky moc!
nedávno jsem byl nucen zálohovat soubory a přeinstalovat systém. Překopíroval jsem si všechny soubory stažené z Thalie, abych je nemusel celé sosat znovu a všechno funguje jak má. Až na situaci, kdy vyvolám nebeského tygra. V tu chvíli se hra sekne (ve chvíli, těsně před tím než se tygr zobrazí) a pokud tygr zůstane na mapě i po nuceném odlogu, musím čekat na restart, jinak se do hry nedostanu. Zkoušel jsem znovu stáhnout i haky s bestiemi, ale nepomohlo to. Mohl by mi prosím někdo poradit, s jakým souborem je asi problém? Díky moc!