Page 1 of 1

Kůň

Posted: 16:29 30. Sep 2007
by Meaglin
Chtěl bych poprosit nějaký DM, aby mi odebralo natrvalo koně (zabít). Kůň mi byl zabaven a poté vydražen, ale je pořád na mym acc a nemůžu si koupit novýho.

Posted: 19:41 30. Sep 2007
by Michal
Dotyčný kůň si se mnou hrál na schovávanou a vyhrál, nenašel jsem ho :)

Posted: 19:50 30. Sep 2007
by Daanri
Ja ho hladal taky, vraj ho niektori z DM nekam skoval. Takze by bolo dobre aby to doriesil ten dotycny DM, ktory ho niekam skoval. 8)

Posted: 00:17 01. Oct 2007
by Meaglin
Neumíte hledat ;) Našel sem ho v ohradě u dobytka v Ivory u Stříbrnýho kruhu. ... Buď ho můžete zabít a já koupim novýho nebo si ho vemu a odečtěte mi 18 000 nebo si ho prostě jen vemu :D

Posted: 10:09 01. Oct 2007
by Lorelei
Meaglin wrote:Neumíte hledat ;) Našel sem ho v ohradě u dobytka v Ivory u Stříbrnýho kruhu. ... Buď ho můžete zabít a já koupim novýho nebo si ho vemu a odečtěte mi 18 000 nebo si ho prostě jen vemu :D

Vem si ho a pak, až tam budu ti vezmu
18.000 zl :P