Page 1 of 1

Úprava vzhledu zbraně

Posted: 19:56 09. Mar 2012
by Dyranius
Zdravím, takový problémek. Používám meč bastard a když jsem si koupil svůj první meč od NPC tak jsem se při úpravě vzhledu mohl doklikat až třeba k dvacátému vzhledu. Ale teď mam nový už vyrobený od hráče a do klikal jsem se max asi do osmého možného. Čím to je ? Zkoušel jsem měnit i barvy těch různých částí třeba a zkoušel to i tak, ale nic.

Re: Úprava vzhledu zbraně

Posted: 20:06 09. Mar 2012
by Prasokralik
Zkus ty barvy vyměnit znovu. Opravdu to funguje jen pro jednu barvu. Ostatní barvy mají jen těch standardních pár vzhledů.

Re: Úprava vzhledu zbraně

Posted: 20:22 09. Mar 2012
by Dyranius
Nejde.

Re: Úprava vzhledu zbraně

Posted: 21:16 09. Mar 2012
by Dyranius
Nikdo nic ?

Re: Úprava vzhledu zbraně

Posted: 08:51 10. Mar 2012
by Nalkanar
Poradil bych, ale moc nevím. Počkej až ostatní dospí kocovinu. :twisted: :lol:

Re: Úprava vzhledu zbraně

Posted: 09:09 10. Mar 2012
by DarK_cz
Nalkanar wrote:Poradil bych, ale moc nevím. Počkej až ostatní dospí kocovinu. :twisted: :lol:
Jakou kocovinu? Někteří jsou slušní :surprised: Ale stejně nevím i když jsem s tím měl stejný problém :D

Re: Úprava vzhledu zbraně

Posted: 09:12 10. Mar 2012
by de Aers
Spamujte jinde.

Re: Úprava vzhledu zbraně

Posted: 05:50 11. Mar 2012
by Absinthorix
Zkus proházet jednotlivé části... ne ke každému středu například pasují všechny konce a tak dále + samozřejmě přeházet barvy. A některé zbraně prostě milion vzhledů nemají :wink:

P.S.: Kocovina? Počujte, Kefalín. A čo vy si predstavujete pod takým slovom....

Re: Úprava vzhledu zbraně

Posted: 08:53 11. Mar 2012
by Dyranius
Já netvrdim, že těch vzhledů má mít milion, ale psal sem jasně na začátku, že s tim prvním mečem mi to šlo upravovat v pohodě asi až do nějakých 20 možností. Tady s timhle se to prostě nehne dál než k 7. A to jsem laboroval i s těmi vzhledy jak si říkal, že to jako nemá pasovat....

Re: Úprava vzhledu zbraně

Posted: 09:19 11. Mar 2012
by Braenn
Dyranius wrote:Já netvrdim, že těch vzhledů má mít milion, ale psal sem jasně na začátku, že s tim prvním mečem mi to šlo upravovat v pohodě asi až do nějakých 20 možností. Tady s timhle se to prostě nehne dál než k 7. A to jsem laboroval i s těmi vzhledy jak si říkal, že to jako nemá pasovat....
Přidám otázku - máš někde v ruce nebo u kohokoli takový vzhled meče, který chceš mít na tom novém?

Re: Úprava vzhledu zbraně

Posted: 09:24 11. Mar 2012
by Dyranius
Myslíš jako ten meč, který jsem měl předtím ? Ano mam.

edit: Oba meče jsou bastardy. (Jen aby nedošlo k tomu, že by jste si někdo myslel, že mam jiný typ teď.)

Re: Úprava vzhledu zbraně

Posted: 09:28 11. Mar 2012
by Braenn
Dyranius wrote:Myslíš jako ten meč, který jsem měl předtím ? Ano mam.

edit: Oba meče jsou bastardy. (Jen aby nedošlo k tomu, že by jste si někdo myslel, že mam jiný typ teď.)
Fajn, tak ten s hotovým vzhledem co se ti líbí vraž do truhly, dej zapamatovat vzhled, vyndej ho, vraž tam ten, který chceš mít předělaný, dej obnovit vzhled (nebo jak se to jmenuje přesně) a měl bys mít dva stejné meče.

Mě to fungovalo na 100%.

P.S. tenhle trik mi funguje, i když vám to u barvíře při odchodu sežere šaty (nezaplatili jste, někdy jste zaplatili, ale stejně vás to obviní z krádeže...) Stačí se k němu vrátit zpět, dát "tohle se mi nelíbí, chci své šaty zpět" a máte je zpět. Jen se s ním mezitím nikdo nesmí bavit.

Re: Úprava vzhledu zbraně

Posted: 10:12 11. Mar 2012
by Dyranius
Funguje to ! Díky Braenn.

Re: Úprava vzhledu zbraně

Posted: 07:19 22. Jul 2012
by mandos
Já jsem našel víc podobných topiců tady se stejnou chybou a sice že některý vzhledy nejdou po vrácení na první naklikat, koukal jsem do toolsetu a jak někdo už někde zmiňoval tak i podle mě je to tim, že třeba ty vzhledy přístupný jsou 1,2,3,4,5,11 ale protože 6 už není pro tu zbraň povolená ani v toolsetu tak to nedovolí dostat se na vyšší číslo přes tu kovadlinu. Dalo by se s tím prosím něco udělat? Braenn sice psala o kopírování vzhledu ale nechce se mi kvůli tomu kupovat další železnej kord abych ten ocelovej mohl nastavit když jsem ho konečně pořídil a dělat to pak s každou ucraftěnou zbraní...a btw ty kordový vzhledy 1-5 který jsou takhle dostupný jsou fakt nepoužitelný je to spíš jak šavle či co :D