Page 1 of 1
Přítelíček
Posted: 13:29 11. Mar 2012
by DarK_cz
Můžu poprosit aby zde někdo sepsal vlastnosti nových přítelíčků (opice atd.) Díky

Re: Přítelíček
Posted: 17:43 02. Jul 2013
by soul1
rad bych obnovil tento topic s určitym dotazem. přiteličci kteři nemaji vypsane svoje staty a tak tak jsou na Thalii nehratelne chapu to dobře?
Re: Přítelíček
Posted: 18:01 02. Jul 2013
by KaTo
Zagoogli si na foru nebo počkej na někoho s aktuálnějšími informacemi, než mám já.
Na Thalii jde (za mých let šlo), při lvlupu BEZ učitele, měnit mágské přítelíčky = naházel sis nový lvl mága bez zaplacení učitele a změnil přítelíčka - systém ti naházený level hned "sebral", ale přítelíčka změnil.
Re: Přítelíček
Posted: 19:46 02. Jul 2013
by innfra
Ano tito přítelíčci jsou funkční, ale otestuj si staty, jak říká kato.
Re: Přítelíček
Posted: 20:59 02. Jul 2013
by Caehan
A ano, při level-upu jdou přítelíčci měnit, nemluv s učitelem (alespoň ten restart), zajdi do arény, tvař se, že si dáváš novou úroveň a změň přítelíčka - úroveň spadne, typ přítelíčka zůstane.
(snad to jde i mimo arénu, jen v aréně nemusíš čekat, až ti to povolí odpočinek)
Re: Přítelíček
Posted: 10:01 03. Jul 2013
by kucik
soul1 wrote:... a tak tak jsou na Thalii nehratelne chapu to dobře?
innfra wrote:Ano tito přítelíčci jsou funkční, ale otestuj si staty, jak říká kato.
Tak nevím, jestli je to z odpovědi úplně zřejmé, ale pro jistotu:
Ne. Všichni přítelíčci, které si můžeš vybrat jsou hratelní. U nově přidaných pouze nevidíš jejich staty.
Re: Přítelíček
Posted: 11:40 03. Jul 2013
by Shaman88
Ještě bych dodal že nově přidaní jsou dostupní tuším do 25. lvlu.