Page 1 of 1
NWN na windiows 7
Posted: 18:14 13. Mar 2012
by Thuereg
nějak to nefachá... nevíte někdo něco co s tim? v zásadě to nainstaluju, bez datadiscu to funguje, po prvnim už ne a po druhym to krachne.... píše mě to acces violation bo tak něco. Nějaké nápady? dik.
Re: NWN na windiows 7
Posted: 18:32 13. Mar 2012
by Miking
Thuereg wrote:nějak to nefachá... nevíte někdo něco co s tim? v zásadě to nainstaluju, bez datadiscu to funguje, po prvnim už ne a po druhym to krachne.... píše mě to acces violation bo tak něco. Nějaké nápady? dik.
Mě to na sedmach funguje normalně. Ale nice sem neinstaloval. jen sem to překopíroval. Už hodně dlouho sem NWN neinstaloval. vzdy si to jen zkopiruju a jede to.
Re: NWN na windiows 7
Posted: 18:38 13. Mar 2012
by Prasokralik
Tak to neni sedmičkama, to tě nenapadlo?

já na nich jedu skoro dva roky bez problému
Re: NWN na windiows 7
Posted: 18:47 13. Mar 2012
by Thuereg
tal esli to nechce nějaký zvláštní nastavení nebo tak něco. doteď fungovali v porádku
Re: NWN na windiows 7
Posted: 18:49 13. Mar 2012
by Bruciacullo
mě to taky na sedmách jede

možná je tou instalačkou co používáš...
Re: NWN na windiows 7
Posted: 19:11 13. Mar 2012
by Thuereg
takk jo... novej problem.... nainstaloval sem vše a vše funguje, mýslim základ, hodim tam update na 1.69 a pak to nejde spustit.
Re: NWN na windiows 7
Posted: 19:40 13. Mar 2012
by Thuereg
em... conect error, servr paused...:/ jinak vše funguje.
Re: NWN na windiows 7
Posted: 19:48 13. Mar 2012
by Krysak
Doted byly vsechny chyby mezi klavesnicí a židlí. nejspíš to bude i v tomto případě

.
Re: NWN na windiows 7
Posted: 19:56 13. Mar 2012
by Thuereg
Krysak wrote:Doted byly vsechny chyby mezi klavesnicí a židlí. nejspíš to bude i v tomto případě

.
nepopírám že sem počítačová lemra... pokud ty nejsi bylo by fajn poradit a nebo neprudit;)
Re: NWN na windiows 7
Posted: 20:00 13. Mar 2012
by Nalkanar
Noob radí noobovi - zkontroluj si před lognutím i IPčko a CD keye na webu.
Jinak mám taky sedmičky, normálka jsem nainstaloval hru, opatchoval atd. a všecko mi jede normálně.
Re: NWN na windiows 7
Posted: 20:34 13. Mar 2012
by Prasokralik
IP na webu rozhodně vypnout, akorát to dělá bordel. Taky si zkontroluj firewally jestli ti nwn neblokujou.
Re: NWN na windiows 7
Posted: 20:38 13. Mar 2012
by Thuereg
firewaly sem vypnul, a ip mám bloklou
Re: NWN na windiows 7
Posted: 20:45 13. Mar 2012
by Prasokralik
Tak máš bordel v klíčích
Re: NWN na windiows 7
Posted: 22:07 13. Mar 2012
by Shaman88
Vypnout UAC, spouštět jako správce a pro jistotu i nastavit kompaktibilitu na win xp.
Re: NWN na windiows 7
Posted: 00:47 14. Mar 2012
by zachy
Podle mě je to špatnými, či starými ovladači grafické karty, procesoru či základovky.
Něco jsem o tom našel i na googlu a tam byl problém s driverem karty při práci s openGL.
http://www.opengl.org/discussion_boards ... ber=251512