Page 1 of 1

Poník (opět)

Posted: 09:52 01. Oct 2007
by Seth-Plzen
Se vrací moje oblíbené téma :-). Když moje Elenor vyleze na poníka, tak se zní stává neuvěřitelně strašidelné monstrum. Nemá hlavu :-). Teda má, ale úplně jinde než by měla bejt. Někde v oblasti žaludku. Tak by mě zajímalo, kde se stala chyba. Dík za odpověď.

Re: Poník (opět)

Posted: 11:16 01. Oct 2007
by Rejty
Nesmis na nej lezt ve zbroji s robou.

Posted: 12:38 01. Oct 2007
by LDamian
Je fakt, ze kdyz jsem Eleanor tuhle poprve potkal, tak jsem naprosto nechapal co to mam vlastne pred sebou - nedokazal jsem tam jednoduse rozeznat zakladni "lidske" prvky. :o))

Posted: 12:54 01. Oct 2007
by Rejty
Lidske prvky? Ja myslel, ze je pulcik. :lol:

Posted: 14:58 01. Oct 2007
by Seth-Plzen
Rejty wrote:Lidske prvky? Ja myslel, ze je pulcik. :lol:
Zadnej pulcik. Eleanor je Gnom jak vysitej :lol:

Posted: 15:23 01. Oct 2007
by Aznar
nahodou to vypada jako by na koni nosila takovy ty paradni vysoky cepice z mrazika :mrgreen:

Posted: 16:12 01. Oct 2007
by LDamian
Kdyz uz se to tak hezky zacina zvrhavat. Ta helma co sem na Eleanor videl je naprosto hrozna i kdyz je pesky... Na koni je to pak proste jen o neco vetsi stvura... :) :) :)

Posted: 21:27 01. Oct 2007
by Seth-Plzen
LDamian wrote:Kdyz uz se to tak hezky zacina zvrhavat. Ta helma co sem na Eleanor videl je naprosto hrozna i kdyz je pesky... Na koni je to pak proste jen o neco vetsi stvura... :) :) :)
Jojo helma je to povedená :-) Asi budu brzo inovovat

Posted: 14:44 03. Oct 2007
by nomis_b
LDamian wrote:proste jen o neco vetsi stvura... :) :) :)
No tohle, takhle mi pomlouvat zenu.. ze se nestydite.
*saha po kratkym meci*
No ale kdyz se tak nad tim zamyslim, ta helma se mi taky nelibi, ale co naplat, kdyz si zenska postavi hlavu, raci ruky pryc.
... nez mne pretahne kladivem *pro sebe*

Posted: 00:36 04. Oct 2007
by chlor
LDamian wrote:Kdyz uz se to tak hezky zacina zvrhavat. Ta helma co sem na Eleanor videl je naprosto hrozna i kdyz je pesky... Na koni je to pak proste jen o neco vetsi stvura... :) :) :)
hrat HCRP, tak potkat Eleanor v noci v lese tak jí buď provrtam palici šípem, nebo hodne rychle zdrhnu (spis to druhy, ptz mi to tolik neexpi jak nekterym..). Bohuzel uz jsem si musel zvyknout i na horsi monstra :-/ (a ty se jeste divej, kdyz o nich mluvim jako o prizraku ci zrude a nadsene me (nás) zdravej :)

Posted: 13:05 04. Oct 2007
by nomis_b
no ja si myslim, ze je dost tezky rozhodnout, co je monstrum a co ne, ze? treba ve stedveku radi pouzivali helmu v podobe nejakeho zvirete, ci ostny na zbroji.
no a kdyz vidim nekoho se potulovat s dykama, ze kterych kape zelena brecka, taky si o tom nemyslim neco hezkeho. Ci kdyz mag predemnou z niceho nic vykouzli obra trikrat vetsiho nez ja.. proste jsme ve fantasy svete, kde si nehrajeme na realitu.
nevim, nevim, jeslit je proti tomu helma, ktera se trochu divne bliska a trci z ni zuby nejak extremne vybocujici..

Posted: 13:36 04. Oct 2007
by OneHeart
@nomis_b: jsem si skoro jistý, že chlor měl na mysli něco jiného.
Postavy naboostované až po dekl. :)

Posted: 16:03 04. Oct 2007
by Seth-Plzen
Já bych tu debatu uzavřela. Eleanor na vaše přání změnila vyzáž :-). Tak se nelekněte až jí uvidíte